VAŠE PŘÁNÍ, NÁŠ ROZKAZ

SPECIÁLNÍ ŘEŠENÍ PRO KAŽDÝ SPECIFICKÝ POŽADAVEK

Sdělte nám Vaše požadavky a my Vám ukážeme naše možnosti - naši nabídku Vám přizpůsobíme na míru.

AUTOŠKOLY

Mobilní vizitka

Auta je pojízdná vizitka, která ukazuje světu kdo jste. Navíc naše auta skýtají veškeré výhody, ať už jste instruktor autoškoly či její student. Jako instruktorovi Vám nabízíme spolehlivé, bezpečné a komfortní pracovní prostředí. Jako studentovi Vám nabízíme vůz nabitý nejnovějšími technologiemi, které Vám pomůžou získat řidičský průkaz. Ruku v ruce s naší nabídkou jde i ekologie a ekonomie provozu - naše auta se skvělou spotřebou zajistí, že v provozu určitě neproděláte.

MAJITEL AUTA

Jednoduše unešený

Kdo může, volí SEAT. Dynamický design Vás zaujme na první pohled, moderní technolgie a chod motoru Vás budou přesvědčovat kilometr za kilometrem. Není divu, že v garáži vozy SEAT moc času netráví. Provozujete půjčovnu aut, či snad zajišťujete dopravu skupinám lidí? Nechte se informovat o naší nabídce.

PEČOVATELSKÉ SLUŽBY

Protože na spolehlivosti záleží

 

Spolehlivost se počítá - a to zejména v ambulantní péči. Jako porodní asistentka, doktor na výjezdech či pečovatel o seniory oceníte spolehlivost a variabilitu Vašeho auta. S našimi modely získáte bezpečné, pohodlné a ekonomicky přívětivé vozy, které maximálně ulehčí Vaši práci. Máte speciální požadavky či podmínky? Neváhejte nás kontaktovat.

OSOBNÍ TAXI DOPRAVA

Hospodárnost již od prvního kilometru

 

Přepravování lidí vždy znamená velkou odpovědnost. Ať už za cestující, jejich bezpečnost a zdraví, zavazadla, i za vaše podnikání. Naší úlohou je pro Vás - podnikatele - zajistit vůz s nízkými provozními náklady, vysokou spolehlivostí a nejvyšší úrovní pohodlí a bezpečnosti. Kontaktujte nás, sdělte nám Vaše požadavky a my se Vám maximálně přizpůsobíme.

Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji