FLEET

NADŠENÍ POTKÁVÁ PŘESVĚDČENÍ

Mobilita na silnici i při tvorbě individuálních požadavků Vaší společnosti na vozový park - to je náš SEAT fleet. Reprezentativní, udržitelná a ekonomická auta za rozumnou cenu. Díky našim službám můžete těžit z nízkých pořizovacích a provozních nákladů, záruky skvělého servisu i individuálních personalizovaných služeb Vám přímo na míru.

Kontakt na našeho Fleet manažera

Neváhejte a kontaktujte našeho Fleet manažera, rád se Vám bude věnovat!

Milan Mejzlík

e-mail: milan.mejzlik(kwfat)porsche.co(kwfdot)cz

tel.: +420 739 586 654

Výhody pro podnikatele

Protože podporujeme drobné podnikatele i velké firmy, u většiny našich modelů nabízíme cenové zvýhodnění již při nákupu jednoho vozu. 

Pokud podnikáte jako fyzická či právnická osoba, nabízíme Vám finanční zvýhodnění na nákup vozidla za účelem Vašeho podnikání. Neváhejte a obraťte se na svého autorizovaného prodejce SEAT, který Vás seznámí s podrobnými podmínkami.

Vyberte si svůj preferovaný model v našem konfigurátoru nových vozů nebo si rovnou zvolte některý z našich skladových vozů ihned k dispozici.

Velkoodběratelský koncept

Při odběru třech a více vozidel v průběhu 12 po sobě jdoucích měsíců Vás čekají další bonusy a nejlepší na tom je, že se náš velkoodběratelský koncept nevztahuje jen na vozy SEAT, ale také na osobní a užitkové vozy Volkswagen a na značku Audi. Finanční zvýhodnění při uzavření velkoodběratelské smlouvy získáte jak při využití některé z možností financování, tak při platbě v hotovosti.

Pokud máte v České republice více poboček či dceřiných společností, není nutné vyřizovat veškeré smluvní záležitosti jen s jedním autorizovaným prodejcem, protože velkoodběratelskou smlouvu můžete uzavřít hned s několika autorizovanými prodejci naráz. Záruka sjednaných podmínek na kterémkoliv prodejním místě v ČR je samozřejmostí.

Věříme, že v naší nabídce najdete optimální řešení pro Váš vozový park. Vyberte si preferované modely v našem konfigurátoru nových vozů. V případě jakýchkoliv dotazů se můžete kdykoliv obrátit buď na některého ze sítě našich autorizovaných prodejců nebo přímo na našeho fleetového specialistu.

Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji