SEAT Ibiza CUPRA

Od

440 900

Euro-NCAP hodnocení

SPOTŘEBA PALIVA

6,2 l/100 km

Emise CO2

145 g/km

VÝKON MOTORU

192 k
DESIGN

KAŽDÝ SE ZA NÍM OTOČÍ

Každá jízda bude nezapomenutelným zážitkem díky vynikající dynamice, prémiové technice a vynikajícímu designu. Nový SEAT Ibiza CUPRA je zrozen pro ryzí potěšení, o čemž svědčí sportovní vnější design a nová přístrojová deska s technologií Full Link.

MOTOR TSI

ŽIVOT V RYCHLÉM PRUHU

Nový SEAT Ibiza CUPRA je poháněn nejvýkonnějším motorem, který jsme kdy zabudovali do modelu Ibiza. Motor TSI s výkonem 192 k a přímým vstřikováním paliva vám poskytne jeden z nejintenzivnějších zážitků z jízdy. Pozoruhodná je rovněž hodnota nejvyšší rychlosti 235 km/h a kombinovaná spotřeba paliva 6,2 l/100 km.

TECHNOLOGIE

VNITŘNÍ INTELIGENCE

Díky chytrým technologiím v novém sportovním modelu SEAT Ibiza CUPRA, od technologie Full Link pro připojení chytrého telefonu až po multimediální systém s barevným dotykovým displejem a integrovaným navigačním systémem s hlasovým ovládáním, bude každá jízda ještě zábavnější, intuitivnější a hospodárnější.

Technologie Full Link
Integrovaný navigační systém
LED světlomety pro denní svícení
Motor TSI
BEZPEČNOST

CHRAŇTE, CO JE DŮLEŽITÉ

V novém modelu SEAT Ibiza CUPRA je prioritou bezpečnost řidiče i cestujících. K ochraně toho nejdůležitějšího v životě přispívá rozsáhlá bezpečnostní výbava, která zahrnuje mimo jiné senzor únavy řidiče, asistenta pro rozjezd do kopce, multikolizní brzdu a paket okenních airbagů.

Senzor únavy řidiče
Asistent pro rozjezd do kopce
Multikolizní brzda
Paket okenních airbagů
SEAT SERVICE

Postaráme se o vás

Naším cílem je poskytovat vám a vašemu novému vozu SEAT nejlepší podporu a servis. Svěřte nám péči o váš městský vůz a v pohodlí si užívejte jízdy.

Modelové varianty SEAT Ibiza CUPRA

Ibiza

CUPRA

  • 17" kola z lehkých slitin
  • Bixenonové natáčecí světlomety
  • SEAT Drive Profile
  • Sportovní podvozek
  • Tmavá okna od B sloupku
  • Paket Smart Connect
  • Specifické čalounění Cupra

od: 440 900

Konfigurátor