BEZPEČNOST

Více bezpečnosti, méně stresu

Vyspělé technologie, mezi něž patří LED světlomety pro denní svícení, parkovací senzory se zvukovým upozorněním a zadní parkovací kamera integrovaná do informačního a zábavního systému, zvyšují úroveň bezpečnosti.

MULTIKOLIZNÍ BRZDA

Minimalizace důsledků nehody

Systém multikolizní brzdy automaticky aktivuje brzdovou soustavu vozidla, dojde-li k nehodě, aby minimalizoval riziko následných kolizí.

SENZOR ÚNAVY ŘIDIČE

Udrží vás v bdělém stavu

Systém rozpoznávání únavy řidiče v novém modelu SEAT Ibiza sleduje vaši pozornost a doporučí vám přestávku k odpočinku, jakmile detekuje vaši únavu.

LED SVĚTLOMETY PRO DENNÍ SVÍCENÍ

Bezpečnost stylově

Chodci a řidiči ostatních vozidel si díky LED světlometům pro denní svícení vašeho vozu dříve všimnou, což zvyšuje viditelnost, a tím i bezpečnost silničního provozu. Kromě toho dodávají nejnovějšímu modelu Ibiza ještě elegantnější a osobitější vzhled. Nový SEAT Ibiza navíc obsahuje spoustu dalších novinek, které si můžete prohlédnout v následujícím videu.

Asistent pro rozjezd do kopce

Ani o krok zpět

S asistenční funkcí pro rozjezd do kopce se v novém modelu SEAT Ibiza snadno rozjedete i ve svahu. Funkce zabraňuje zpětnému pohybu vozidla při rozjezdu ve strmém svahu.

Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji