TECHNIKA

Krásný a technicky vyspělý

Nejmodernější technika nového modelu SEAT Ibiza nabízí ještě skvělejší zážitky z jízdy při ještě lepším propojení s okolním světem a vyšší úrovni bezpečnosti.

TECHNOLOGIE FULL LINK

Sociálnější. Bezpečnější.

Technologie Full Link v interiéru nového modelu SEAT Ibiza vám umožní připojit si chytrý telefon k automobilu prostřednictvím technologií Apple CarPlayTM, Android AutoTM nebo MirrorLinkTM, v závislosti na vašem přístroji. Díky tomu budete moci používat svůj chytrý telefon uvnitř vozu ještě bezpečněji než dosud.

ZADNÍ PARKOVACÍ KAMERA

Žádná překvapení

Jakmile v novém modelu SEAT Ibiza zařadíte zpětný chod, aktivuje se zadní kamera, díky níž uvidíte na displeji informačního a zábavního systému objekty mimo zorný úhel zpětných zrcátek. Díky tomu snadno zaparkujete i do nejtěsnější mezery.

INTEGROVANÝ NAVIGAČNÍ SYSTÉM

Vše v dosahu prstů

Nový SEAT Ibiza je vybaven druhou generací informačního a zábavního systému Easy Connect. Jeho 6,5" dotykový displej je nyní plně integrován do přístrojové desky pro ještě snadnější dosažitelnost. Systém nabízí integrovanou navigační funkci, hlasové ovládání a kompletní možnosti konektivity.

AUDIOSYSTÉM SEAT

Hudba pro vaše uši

SEAT Sound systém, nabízí vynikající kvalitu zvuku. Díky výkonnému subwooferu a 7 velmi kvalitním reproduktorům si budete užívat dokonalého poslechu na jakémkoliv sedadle.

DEKORAČNÍ OSVĚTLENÍ LED

Vytvořte si atmosféru

V interiéru nového modelu Ibiza je všechno navrženo tak, aby bylo zajištěno nejvyšší možné potěšení z jízdy. S ambientním dekoračním osvětlením si vytvoříte dokonalou atmosféru pro příjemnou jízdu.

MOTORY

Motory připraveny

Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji