Modely
Mii
Ibiza 5D
Ibiza SC
IBIZA CUPRA
Ibiza ST
Leon 5D
Leon SC
Leon ST
X-Perience
Leon CUPRA
LEON ST CUPRA
Toledo
Alhambra

UMOCNĚTE SVÉ KAŽDODENNÍ ZÁŽITKY

S příchodem nových členů rodiny modelů Leon dosahuje naše legendární řada modelů CUPRA vrcholného vyjádření sportovního výkonu a dynamického designu.

Přichází SEAT Leon CUPRA 290 - nejúžasnější CUPRA všech dob. S výkonem 290 koňských sil a možností vybrat si tu svou pravou tří, pětidveřovou nebo kombi ST variantou si novou CUPRU opravdu zamilujete.

Nový SEAT Leon CUPRA 290 je dokonalým vyjádřením závodního ducha značky SEAT. S ohromujícími liniemi v kombinaci s přesvědčivou hospodárností a každodenní využitelností nenajde na silnici přemožitele.
SEAT Leon CUPRA 290, vybavený nejmodernější technikou včetně nové generace motorů s dvojitým vstřikováním a celkově precizní konstrukcí, se zaměřuje na jedno: maximální radost z jízdy.

“NOVÝ LEON CUPRA JE PRAVÝ SEAT – EMOCE A VÝKONY, DESIGN A DYNAMIKA SE ÚŽASNÝM ZPŮSOBEM SNOUBÍ V JEDINEČNÉM AUTOMOBILU, KTERÝ POSKYTUJE S KAŽDÝM UJETÝM KILOMETREM NEFALŠOVANOU RADOST Z JÍZDY.” Dr. Matthias Rabe, viceprezident společnosti SEAT, S.A., zodpovědný za výzkum a vývoj