DESIGN

ZCELA NOVÝ MEZNÍK PRO DESIGN

Není snadné vytvořit skvělé dílo, na které by mohl být člověk hrdý. Design nového modelu SEAT Leon CUPRA rozšířil naše limity a představuje zcela novou úroveň preciznosti a pečlivosti pro značku SEAT. Nádherné přímé linie, ostré a výrazné tvary a nejsportovnější vzhled modelu Leon jsou dobrými důvody, abychom vám jej s hrdostí představili.

VNĚJŠÍ DESIGN

Vášeň na první pohled

SEAT Leon CUPRA dosahuje svým zevnějškem nejvyšší úrovně designu. Zaujme a uchvátí vás svým vyjádřením veškeré vášně a výkonu modelu CUPRA.

VNĚJŠÍ DETAILY

Příklady nejvyšší kvality

MASKA CHLADIČE CUPRA

Klasický prvek modelů CUPRA: propracovaná maska chladiče dodá přídi vašeho Leonu styl a výraz. Zahrnuje charakteristické logo CUPRA.

SPOILER CUPRA

Poskytněte svému vozu SEAT Leon CUPRA aerodynamický vzhled a závodní styl zadním spoilerem s jednoduchým a zároveň nádherným designem. Využijte tento sportovní prvek a nechte všechny ostatní za sebou.

DVOJITÁ KONCOVKA VÝFUKOVÉ SOUSTAVY

Záď modelu SEAT Leon CUPRA ještě nikdy nevypadala tak dobře. Dvojité koncovky výfukové soustavy prozrazují připravenost modelu CUPRA ke startu do závodu. A pro nejnovější verzi tohoto hvězdného atleta byly dvojité koncovky výfukové soustavy přepracovány v zájmu vyšších výkonových parametrů a nižší spotřeby paliva. Modelu CUPRA dodávají také osobitý a atraktivní zvukový projev.

BAREVNÉ LINIE

Otázka osobnosti

BAREVNÉ LINIE

SEAT Leon CUPRA je jako stvořený pro individualizaci. Podívejte se na rozmanité barevné linie a vyberte si takovou, která se k vám bude nejvíc líbit a hodit. Od svěží a vitální bílé až po elegantní a ušlechtilou černou linii. A nesmíme zapomenout ani na osobitou a mladistvě svěží oranžovou. Toužíte-li po skvělém aerodynamickém vzhledu, můžete zkombinovat Black Line s paketem Performance Black, zatímco paket Performance Orange již zahrnuje prvky linie Orange Line. Výběr je jen na vás.

AERODYNAMICKÝ PAKET

Jízdní dynamika

Elegantní doplněk pro váš SEAT Leon CUPRA kombinuje sportovní vzhled s ještě dynamičtější jízdou. Včetně černého zadního spoileru, černých krytů vnějších zpětných zrcátek, či černého ozdobného obložení a rámečků v interiéru. Aerodynamický paket je součástí standardní výbavy modelu Leon CUPRA 290 k.
KOLA Z LEHKÉ SLITINY

Exkluzivní kola pro verzi CUPRA

Řada kol z lehké slitiny pro modely SEAT CUPRA se vyznačuje exkluzivitou a precizním designem, který odpovídá postavení modelů CUPRA. Ať se rozhodnete pro kola s jednodušším designem nebo pro kola v nejsportovnějším a nejsofistikovanějším provedení, bude to vždy trefa do černého.

LAK

Barvy podle libosti

Další
VNITŘNÍ DESIGN

Vnitřní krása

Ovládejte nespoutaný výkon modelu CUPRA v útulném interiéru, v němž hrají hlavní roli detaily. Udělejte si pohodlí a vytvořte si uvnitř vozu SEAT Leon CUPRA vlastní dokonalou atmosféru.

SPORTOVNÍ SEDADLA

Nikdy nebudete sesazeni

Nic není pro řízení tak důležité jako sedadlo, v němž se budete cítit pohodlně a bezpečně, jako kdybyste byli na vlastní pohovce. Nepřekonatelný komfort se v něm snoubí se sportovními výkony.

DETAILY V INTERIÉRU

Odlište se

VOLANT CUPRA

Jedinečný design s kultovním exkluzivním charakterem. Volant modelu CUPRA vypadá skvěle a díky němu budete řídit se sportovní atmosférou ve svých rukách.

OSVĚTLENÍ INTERIÉRU Z LED DIOD

Vytvořte si uvnitř svého vozu SEAT Leon CUPRA nejlepší atmosféru. LED diody vyzařují čisté a zářivé světlo, jehož barva odpovídá zvolenému jízdnímu režimu. V režimu CUPRA je to žhnoucí červená, ve standardním nastavení bílá.

HLINÍKOVÉ KRYTY PEDÁLŮ

Šlapejte na nejelegantnější pedály, které se montují do vozů SEAT. Lepší ovládání, prvotřídní zpracování a zcela nová "závodní atmosféra" na cestách.