SEAT Leon CUPRA

Euro-NCAP hodnocení

Maximální výkon

290 k

Zrychlení 0-100km/h

5,7 s.
Přehled

Vypusťte šelmu

Intenzivním spojením konstrukčního know-how a vytříbeného stylu značky SEAT vznikl SEAT Leon CUPRA, který kombinuje zcela novou úroveň preciznosti a agilních jízdních výkonů s intenzitou a sílou. Nefalšovaný a vášnivý charakter modelu SEAT Leon CUPRA se odráží ve všech aspektech a detailech vnitřního a vnějšího designu.

CUPRA

Rozmanitost výběru

Leon CUPRA

Ohromující linie v kombinaci s přesvědčivou hospodárností a každodenní využitelností nenajde Leon Cupra na silnici přemožitele.

Konfigurátor >

Leon CUPRA SC

S paketem Performance v základní výbavě, je model Leon SC Cupra dokonalým vyjádřením sportovního ducha značky SEAT.

Konfigurátor >

Leon CUPRA ST

Sportovní kombi Leon ST Cupra je plné emocí, dravosti a zároveň i praktickým a hospodárným rodinným společníkem.

Konfigurátor >

VÝKONNÝ MOTOR

Neúnavné srdce

Díky výjimečnému novému motoru TSI s výkonem 290 k, dvojitým vstřikováním a na přání dodávanou dvouspojkovou převodovkou DSG zrychlí nový Leon CUPRA 290 z 0 na 100 km/h za bleskových 5,7 sekundy. Je to nejvýkonnější sériový automobil, který jsme kdy vyrobili. S tímto výkonem je však spojena překvapivě nízká spotřeba paliva pouhých 6,6 litru na 100 kilometrů, čemuž odpovídá hodnota emisí CO2 pouhých 154 g/km.

DESIGN

Ušlechtilý styl

SEAT Leon CUPRA se odlišuje vynikajícím a precizním zpracováním. Díky svému vnějšímu vzhledu a designu vypadá dravě a atraktivně, čímž dává jasně najevo, že je připraven k poměřování sil. Dovolte, aby si vás tento sportovní vůz získal svými nádhernými liniemi a ušlechtilými detaily.

TECHNOLOGIE

Technika nové generace

SEAT Leon CUPRA je kompletně vybaven nejlepší technikou, která je příslibem největšího potěšení z jízdy všech dob.

TECHNOLOGIE SEAT FULL LINK
ADAPTIVNÍ REGULACE PODVOZKU DCC (DYNAMIC CHASSIS CONTROL)
ASISTENT DÁLKOVÝCH SVĚTEL
DVOUSPOJKOVÁ PŘEVODOVKA DSG
BEZPEČNOST

Bezpečná sportovní jízda

Výkonný SEAT Leon CUPRA by nebyl tak skvělým vozem, pokud by jeho výkon a silné stránky nekrotily nejspolehlivější a nejefektivnější bezpečnostní prvky.

Vyrazte vpřed za volantem nejsportovnějšího vozu SEAT všech dob a spoléhejte na jeho vyspělé bezpečnostní funkce. Bezpečnost by měla být vždy na prvním místě, a my to uznáváme.

SENZOR ÚNAVY ŘIDIČE
LANE ASSIST
FRONT ASSIST
ASISTENT DÁLKOVÝCH SVĚTEL
DETAILY

Ponořte se do detailů

Malé detaily znamenají obrovský rozdíl. Proto je dokonalý design modelu SEAT Leon CUPRA založen na detailech. Zblízka spatříte pozoruhodné stylistické prvky, které prozrazují závodního ducha modelu CUPRA.
PŘÍSLUŠENSTVÍ

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Chceme, abyste měli v interiéru vozu SEAT Leon CUPRA skvělé zážitky. Proto vám nabízíme široký sortiment doplňků a příslušenství. Všechny tyto prvky vám usnadní a zpříjemní cestování. Vyšperkujte si proto svůj vůz a umocněte zážitky z řízení modelu CUPRA.

SEAT SERVICE

Postaráme se o vás

Chceme, abyste si jízdu s vozem značky SEAT maximálně užívali bez jakýchkoli starostí. Nabízíme vám rychlé a efektivní služby nejvyšší kvality. Pocit největší jistoty pramení totiž z vědomí, že jste v dobrých rukách.

Modelové varianty SEAT Leon CUPRA

Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji