TECHNOLOGIE

TECHNICKÁ AUTORITA

Technika modelu SEAT Leon CUPRA vám poskytne nejlepší zážitky z jízdy a pocit naprostého bezpečí. Potěšení z řízení umocní vědomí, že jste obklopeni nejnovější a nejvyspělejší automobilovou technikou.

ADAPTIVNÍ REGULACE PODVOZKU DCC (DYNAMIC CHASSIS CONTROL)

Přizpůsobí se vozovce

Inovativní systém vám umožní upravit si nastavení podvozku vašeho Leonu podle vašich požadavků a stavu vozovky. Stisknutím tlačítka můžete přepínat mezi režimy Comfort, Sport nebo CUPRA a sledovat, jak váš SEAT Leon CUPRA reaguje.

DVOUSPOJKOVÁ PŘEVODOVKA DSG

Snadné řazení

Dvouspojková převodovka kombinuje komfort samočinné převodovky s agilitou mechanické převodovky. Pomocí páček na volantu můžete řadit manuálně nejhladším a nejrychlejším způsobem a prožívat, jak váš SEAT Leon CUPRA zrychluje bez jakéhokoli přerušení toku hnací síly. V automatickém režimu volí systém vždy nejvhodnější převodový stupeň, zvyšuje hospodárnost a šetří palivo.

PROGRESIVNÍ ŘÍZENÍ

Správné manévrování

Systém progresivního řízení přizpůsobuje řízení rychlosti jízdy vašeho vozu SEAT Leon CUPRA. Čím rychleji pojedete, tím vyšší budou ovládací síly při otáčení volantu. Progresivní řízení rovněž snižuje počet otáček volantu mezi rejdy, usnadňuje parkování a výrazně zvyšuje komfort ovládání.

SPECIÁLNÍ PRVKY

Vytěžte ze svého vozu maximum

VOLIČ JÍZDNÍCH REŽIMŮ CUPRA DRIVE PROFILE

Zvolte si svůj jízdní styl a sledujte, jak se každý aspekt provozních vlastností vašeho vozu SEAT Leon CUPRA přizpůsobí vybranému režimu. Režimy CUPRA, Sport, Comfort a dokonce i Individual, u něhož si můžete upravit a nastavit cokoli, od reakce motoru na pohyby pedálu plynu, až po charakteristiku posilovače řízení. Uložte si nastavení podle svých preferencí a maximalizujte si zážitky z jízdy.

UZÁVĚRKA PŘEDNÍHO DIFERENCIÁLU

Uzávěrka předního diferenciálu je skvělým bezpečnostním systémem, který vás podpoří při řízení. Uzávěrka předního diferenciálu zajišťuje optimální přenos hnací síly na vnější kolo při průjezdu zatáčkou, čímž zlepšuje trakci vašeho vozu SEAT Leon CUPRA a zabrání ztrátě výkonu. Výsledkem je ještě lepší ovladatelnost vozu, eliminace nedotáčivosti a sportovnější a bezpečnější chování vozu v zatáčkách.

SPORTOVNÍ PŘÍSTROJE

U nových sportovních přístrojů modelu CUPRA se funkce snoubí s tvarem. Nejaktuálnější informace můžete za jízdy sledovat na třech přístrojích, které zobrazují teplotu motorového oleje, plnicí tlak turbodmychadla a hodnoty zrychlení. Díky tomu budete přesně znát stav svého vozu, aby byly zajištěny optimalizované výkony při každé jízdě.

MOTORY

Hrubá síla

Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji