SEAT Leon ST | SEAT

SEAT Leon ST

Euro-NCAP hodnocení

Spotřeba

5.1 l/100 km

Emise CO2

119 g / km
SEAT Leon ST

Toto je také všestrannost

Rozhodujícím faktorem, který vám umožňuje držet krok se vším, co vám život přináší, i s tím, co vy požadujete od života, je všestrannost. SEAT Leon ST je kompletně vybaven nejmodernější technikou a zavazadlovým prostorem o objemu 587 l, takže budete disponovat prostorem, který vám umožní žít přesně podle vašich představ.

TECHNOLOGIE

Technika ve velkém stylu

Neočekávejte nic menšího než skvělé technické prvky ve voze, který vás nadchne. Jako vůz pro celou rodinu disponuje vyspělou technikou, díky níž budou dlouhé výlety i každodenní cesty ještě snadnější, bezpečnější a mnohem komfortnější.

ADAPTIVNÍ TEMPOMAT ACC
Technologie Full Link
PŘEDNÍ LED SVĚTLOMETY
LANE ASSIST
BEZPEČNOST

Rodinná záležitost

Existuje několik důvodů, proč je bezpečnost modelu Leon ST zaručena, a tím nejdůležitějším je vaše rodina. Vůz, který byl navržen, aby rodinám poskytoval nejlepší zážitky z cestování, musí brát bezpečnost svých cestujících naprosto vážně. Můžete si být jisti, že Leon ST je vybaven nejlepšími a nejbezpečnějšími prvky, aby vám všem na cestách poskytoval tolik potřebný pocit bezpečí.

SENZOR ÚNAVY ŘIDIČE
MULTIKOLIZNÍ BRZDA
LANE ASSIST
ASISTENT DÁLKOVÝCH SVĚTEL
PŘÍSLUŠENSTVÍ

Vstříc vašim potřebám

SEAT Leon ST je dokonalým vozem, ale výběrem z široké nabídky příslušenství můžete zvýšit jeho funkčnost a přizpůsobit si ho svým potřebám, aby ještě víc splňoval vaše očekávání. Kdykoli usednete za jeho volant, bude Leon ST vždy perfektně připraven na jízdu, díky individuálním prvkům, ještě rozmanitějším odkládacím prostorům a užitečným doplňkům.

SEAT SERVICE

POSTARÁME SE O VÁS

Chceme, abyste si jízdu s vozem SEAT maximálně užívali bez jakýchkoli starostí. Nabízíme vám rychlé a efektivní služby nejvyšší kvality. Pocit největší jistoty pramení totiž z vědomí, že jste v dobrých rukách.

Vyberte si nový Leon

Leon ST Zvýhodnění až 145 300 Kč

Nový SEAT Leon ST. Kombi s dokonalou kombinací prostoru, s nímž bude každý okamžik důležitý. Kultovní design se v něm snoubí s vyspělou technikou, kterou si budete užívat. Nový Leon ST kombinuje nejlepší jízdní dynamiku a komfort, ať chcete projíždět městem, dojet stylově do práce, vydat se za novým dobrodružstvím nebo podnikat cokoli jiného. Nový Leon ST je připraven, ať vás zavedou vaše cesty kamkoli. 

V případě využití možnosti výkupu starého vozu na protiúčet získáte zároveň s financováním nového vozidla Leon ST FR 1.8 TSI MAN se SEAT Financial Services a příplatkovou výbavou Paket Technology FR výhodu 145 300 Kč a 5letou záruku zdarma. Více informací naleznete na www.vwfs.cz/financovani-znacek/seat-finance/. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012, občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s. r. o. druhou stranou závazkový vztah. Akce platí do 30. 12. 2016.  

Modelové varianty SEAT Leon ST