Originální příslušenství SEAT

VÍC SCHOPNOSTÍ, VÍC RADOSTI

Pokud jste si snad někdy pomysleli, že novému modelu Leon ST ve výbavě přece jen něco chybí, pak vězte, že pro váš vůz nabízíme široký sortiment příslušenství, s nímž budete mít ještě lepší zážitky z jízdy. Objevte, co dalšího vám může Leon ST nabídnout.

STŘEŠNÍ NOSIČE A ŘEŠENÍ PRO PŘEPRAVU NÁKLADU

Odvezte vše, co potřebujete

Existují věci, které jsou pro přepravu osobním vozem příliš velké. Proto Leon ST nabízí ještě větší přepravní kapacitu a řešení pro uložení předmětů. Díky tomu je ještě lépe připraven na přepravu čehokoli, co potřebujete při svém cestování automobilem. Naložte a jeďte!

PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO OCHRANU POVRCHU

Jako nový

Udržování vašeho vozu Leon ST v perfektním stavu není tak těžké, jak si myslíte, vzhledem k veškerému příslušenství, které vám nabízíme, například pro ochranu vozu před škrábanci a dalším poškozením, k němuž dochází v každodenním provozu. Pěnové přihrádky, ochranné pryžové prvky, ochranné fólie, lapače nečistot a mnoho dalších doplňků zajistí trvalou ochranu vašeho Leonu.

KOLA Z LEHKÉ SLITINY

Od elegantních až po sportovní

Bez ohledu na to, zda upřednostňujete sportovní nebo elegantní vzhled, stylová kola z lehké slitiny ze sortimentu Originálního příslušenství SEAT nabízejí vždy správný design pro jakýkoli vkus.

FÓLIE NA BOČNÍ PRAHY

Praktická ochrana

Má-li váš Leon ST zůstat v každodenním provozu jako nový, neobejdete se bez dodatečných ochranných prvků. Nemusíte si dělat starosti ze škrábanců a poškození na rámech dveří, protože díky ochranným fóliím zůstanou prahy bez poskvrny.

NAVIGAČNÍ SYSTÉM

Objevte neznámé

Dny, kdy jste se na svých cestách ztratili, jsou pryč. Ve vašem vozu Leon ST s navigačními systémy Tom Tom bude nyní vždy realitou jízda správným směrem. V neposlední řadě vás ovládne pocit jistoty potřebný k průzkumu neznáma a zaručujeme vám, že se vždy vrátíte do svého výchozího bodu. Na výběr máte čtyři modely navigačních systémů a nekonečně mnoho silnic, které čekají, až je objevíte.

Další příslušenství

CHYTRÉ A PRAKTICKÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

V sortimentu příslušenství naleznete nejrůznější prvky, které zvýší funkčnost vašeho vozu Leon ST i váš komfort. Od držáků pro nápoje až po rozmanitá řešení pro uložení předmětů na různých místech vozu. Rozšiřte počet reproduktorů nebo si dopřejte systém, který vás upozorní, že jste nechali rozsvícené světlomety. Všechno budete mít ve snadném dosahu vašich rukou.

DĚTSKÉ BEZPEČNOSTNÍ SEDAČKY

Klidné cestování

Pokud na svých rodinných výletech řídíte Leon ST, nemusíte se o komfort a bezpečnost vůbec starat. Vaše ratolesti si budou užívat bezpečné jízdy v našich dětských sedačkách, které byly speciálně zkonstruovány ve spolupráci se společností Recaro. Díky tomu bude mít každá jízda klidný průběh pro každého člena rodiny.

Stáhněte si ceník a katalog příslušenství
Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji