TECHNOLOGIE

TECHNIKA VE VELKÉM STYLU

V interiéru modelu SEAT Leon ST budete obklopeni nejmodernější technikou. Objevte vůz, který překypuje inovacemi, díky nimž poskytuje nejlepší zážitky z jízdy. Protože technika v útrobách modelu SEAT Leon ST slouží bezpečnosti, komfortu a radosti z jízdy.

ZADNÍ PARKOVACÍ KAMERA

Nejlepší společník pro parkování

Díky zadní parkovací kameře snadno zajedete i do těsných mezer a vyhnete se poškozením. Kamera je umístěna na zadním nárazníku a jako váš praktický spojenec vám umožní snadné zaparkování vozu bez jakéhokoli stresu z parkování a manévrování.

ADAPTIVNÍ REGULACE PODVOZKU DCC (DYNAMIC CHASSIS CONTROL)

Každá silnice bude rovná

Čtyři individuální senzory analyzují jízdní situaci a automaticky přizpůsobují tlumiče stavu vozovky nezávisle na sobě. Změny nastavení jednotlivých tlumičů vašeho vozu SEAT Leon ST umožňují jízdu s nejvyšší úrovní komfortu.

4 DRIVE

Nejlepší trakční systém

Zažijte automatické rozdělování hnací síly mezi všechna čtyři kola vašeho vozu SEAT Leon ST. Všechno závisí na stavu vozovky. Pokud systém detekuje na jakémkoli kole potřebu větší přilnavosti nebo trakce, okamžitě ji svým zásahem zajistí. Výsledkem je bezpečnější jízda v nejnáročnějších podmínkách, včetně zledovatělých silnic a vozovek s kluzkým povrchem.

DVOUSPOJKOVÁ PŘEVODOVKA DSG

Chytré řazení

Dvouspojková převodovka kombinuje komfort samočinné převodovky s agilitou mechanické převodovky. Pomocí páček na volantu můžete řadit manuálně bez jakéhokoli přerušení toku hnací síly. V automatickém režimu volí systém vždy nejvhodnější převodový stupeň, zvyšuje hospodárnost a šetří palivo.

TECHNOLOGIE SEAT FULL LINK

Technika pro radost

Nová technologie Full Link, propojená se SEAT Media Systémem Plus a navigačním systémem, je dokonalým příkladem snahy značky SEAT přinášet svým zákazníkům "technologii pro radost". Na povel tlačítka můžete udržovat spojení se svým digitálním světem a spravovat svou elektronickou poštu, sociální sítě a oblíbené seznamy skladem v digitální podobě. Její součástí jsou systémy MirrorLinkTM, Apple Car PlayTM a Android AutoTM.

NAVIGAČNÍ SYSTÉM A NAVIGAČNÍ SYSTÉM PLUS

Nejsnadnější způsob, jak se dostat kamkoli

Díky hlasovému ovládání můžete požádat svůj navigační systém nebo navigační systém Plus o vedení do cíle. Trasa se zobrazí na 6,5" barevném dotykovém displeji, takže nemusíte mít obavy, že se ztratíte. Oba navigační systémy zahrnují rovněž technologii SEAT Full Link, která i za jízdy nabízí okamžitý přístup k hudbě na internetu, e-mailům a sociálním sítím. Součástí jsou systémy MirrorLinkTM, Apple Car PlayTM a Android AutoTM.

PRVKY VÝBAVY NA PŘÁNÍ

Více techniky pro radost

PARKOVACÍ SENZORY

Parkovací senzory vpředu a vzadu měří vzdálenost vašeho vozu SEAT Leon ST od jakékoli překážky při manévrování na parkovací místo. Vyhněte se možným poškozením vozu a spolehněte se na zvuková upozornění, díky nimž zajedete do každé mezery.

VOLIČ JÍZDNÍCH REŽIMŮ SEAT DRIVE PROFILE

Volič jízdních režimů SEAT Drive Profile Vám umožní individualizovat si zážitky z jízdy výběrem ze tří různých režimů: Eco, Normal a Sport. Pro ještě individuálnější nastavení si můžete vybrat nejoblíbenější dílčí nastavení z jednotlivých režimů a sestavit si z nich na míru vlastní jízdní režim.

PALUBNÍ POČÍTAČ

Palubní počítač poskytuje aktuální informace o vašem vozu SEAT Leon ST, včetně aktuální a průměrné spotřeby paliva. Budete mít přístup také k dalším informacím, jako je venkovní teplota, průměrná rychlost, doba jízdy a ukazatel ujetých kilometrů.

MOTORY

Vnitřní síla

1.6 TDI Start&Stop 81kW ECOMOTIVE

(110 k)

4 válce - 16 ventilů

Objem / cm³: 1.6 / 1598

Vrtání / zdvih, mm: 79,5 / 80,5

Max. výkon, kW (k) při ot./min: 81 (110) / 3200 - 4000

Max. kroutící moment, Nm při ot./min: 250 / 1500 - 3000

Kompresní poměr: 16,2

Maximální rychlost, km/h: 199

Zrychlení 0-100 km/h (s): 10,6

Spotřeba paliva, l/100km; Kombinovaná: 3,6

Emise CO2, g/km Kombinovaná: 94

Efektivnost: A+

1.4 TGI CNG 81kW

(110 k)

4 válce - 16 ventilů

Objem / cm³: 1395

Vrtání / zdvih, mm: 74,5 / 80

Max. výkon, kW (k) při ot./min: 81 (110) / 6000

Max. kroutící moment, Nm při ot./min: 200 / 1500 - 3500

Kompresní poměr: 10,0

Maximální rychlost, km/h: 194

Zrychlení 0-100 km/h (s): 11,0

Spotřeba paliva, l/100km; Kombinovaná: 5,4

Emise CO2, g/km Kombinovaná: 96

Efektivnost: B