DESIGN

SNOUBENÍ VÝKONU A STYLU

SEAT Leon X-PERIENCE přebírá dynamický design modelu Leon ST a umocňuje ho robustními prvky, které dokonale doplňují suverénní hnací sílu vozu. Leon X-PERIENCE se zvýšeným podvozkem a skvělým zavazadlovým prostorem je důkazem toho, že vozidlo pro všechny cesty může být výkonné a zároveň elegantní.

DESIGN PRO VŠECHNY CESTY

Unikněte každodenním trasám

SEAT Leon X-PERIENCE je vozem s jasným účelem: opustit vaše obvyklé cesty, uniknout rutině a umožnit vám objevovat neznámé. Je to vůz, který je nezastavitelný v jakýchkoli podmínkách a v jakémkoli myslitelném terénu.

ZAVAZADLOVÝ PROSTOR

Naložte to všechno

Bude lepší, když si vezmete všechny věci s sebou, protože SEAT Leon X-PERIENCE vás přepraví kamkoli. Do jeho pozoruhodného zavazadlového prostoru naložíte bez problémů všechno, co budete potřebovat. Základní objem 587 litrů můžete kdykoli zvětšit až na ohromujících 1470 litrů díky systému snadného odjišťování opěradel zadních sedadel. S vozem SEAT Leon X-PERIENCE budete mít vždy prostor pro dobrodružství.

ZVÝŠENÝ PODVOZEK

Vysoká sázka

SEAT Leon X-PERIENCE je vozem, k němuž ostatní vzhlížejí - a to doslova. V porovnání s modelem SEAT Leon ST je jeho podvozek zvýšen o 15 mm. Tím získáte větší světlou výšku, větší svobodu pohybu a výjimečný vzhled na silnici.

KOLA

Pro perfektní jízdu

Exkluzivní kola z lehké slitiny posunou vaše cestování s vozem SEAT Leon X-PERIENCE ještě dál. Skvělé výkony, vynikající design a jedinečný šarm dokáže poskytnout jedině X-PERIENCE. S vášní pro jízdu po jakýchkoli cestách.

BARVY

Zvolte si lak

Další
INTERIER

Dobrodružství uvnitř

SEAT Leon X-PERIENCE má nádherný design interiéru, který vás potěší - od konce zavazadlového prostoru až po začátek přístrojové desky. Jakmile usednete za volant, budete mít stejně vzrušující pocit, jako kdybyste se chystali vyrazit do divočiny. Do "dobrodružného režimu" vás ještě rychleji uvede exkluzivní čalounění X-PERIENCE.

PRVKY VÝBAVY

Můžete toho zažít ještě víc

ELEKTRICKY OVLÁDANÉ STŘEŠNÍ OKNO

Elektricky ovládané střešní okno vpustí na povel tlačítka do interiéru vašeho vozu SEAT Leon X-PERIENCE sluneční paprsky a svěží vánek. Je to skvělý prvek výbavy pro letní výlety, při nichž si budete se svými blízkými užívat příjemné chvíle na cestách.

DEKORAČNÍ OSVĚTLENÍ INTERIÉRU Z LED DIOD

Dekorační osvětlení interiéru z LED diod poskytuje modelu SEAT Leon X-PERIENCE pořádnou porci dynamického charakteru navíc. Osvětlení zvýrazní kontury vozu a zároveň vytvoří atmosféru pro klidnou jízdu bez oslňování a se správnou dávkou dynamiky.

DETAILY MODELU X-PERIENCE

Elegantní detaily modelu X-PERIENCE jsou bezkonkurenční. Mezi individuální exkluzivní prvky patří volant s logem X-PERIENCE a oranžovým prošíváním, boční prahy a přepracovaná hlavice řadicí páky, která odpovídá dobrodružnému charakteru vozidla

Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji