Leon X-PERIENCE

Euro-NCAP hodnocení

Spotřeba

4,4 l/100 km

Emise CO2

106 g/km
PŘEHLED

Zažijte skvělou jízdu přírodou

Vydejte se po méně frekventovaných cestách za volantem modelu SEAT Leon X-PERIENCE. Tento vůz pro všechny cesty je určen pro všechny řidiče, kteří neradi následují stádo. Kombinuje ohromující design, nejmodernější techniku a skvělou všestrannost. Nabízí radost z jízdy v městské džungli - a úžasné jízdní výkony, když opustíte vyjeté koleje.

TECHNOLOGIE

Zdokonalený technikou

SEAT Leon X-PERIENCE překypuje technikou, která poskytuje maximální bezpečnost a komfort, ale zároveň nešetří ani na dalším klíčovém faktoru: potěšení z jízdy. Kombinací pohonu všech kol 4Drive s vícelamelovou mezinápravovou spojkou, navigačního systému a rozmanitých senzorů vozu je zaručena mimořádná radost z jízdy. Bez ohledu na to, jak krátká nebo dlouhá je vaše cesta, nejmodernější výbava modelu X-PERIENCE posouvá zážitky z jejího absolvování z všednosti do kategorie nezapomenutelného.

4DRIVE
Specifické nárazníky X-PERIENCE
ZVÝŠENÝ PODVOZEK
ZADNÍ PARKOVACÍ KAMERA
BEZPEČNOST

Volba bezpečné cesty

Život je dobrodružství a SEAT Leon X-PERIENCE vám umožní vytěžit z něj maximum při zachování nejvyšší úrovně vaší bezpečnosti. Ať si prorážíte cestu napříč městem nebo krajinou, je dobré vědět, že váš vůz je vybaven skvělými prvky výbavy, které zaručí, že nedojdete k újmě. Protože nic nepřekoná objevování nových cest - když víte, že jste skvěle chráněni.

ROZPOZNÁVÁNÍ DOPRAVNÍCH ZNAČEK
MULTIKOLIZNÍ BRZDA
LANE ASSIST
SENZOR ÚNAVY ŘIDIČE
PŘÍSLUŠENSTVÍ

Žádná omezení

Chcete-li propůjčit vašemu vozu SEAT Leon X-PERIENCE trochu "osobního stylu", můžete tak učinit rozšířením jeho výbavy. Možná se vám budou hodit chytrá a praktická řešení pro odkládání věcí nebo dokonce bezpečnostní dětské sedačky… Pro SEAT Leon X-PERIENCE nabízíme příslušenství, které využijete pro vše, co si jen dokážete představit a ještě víc.

Vyberte si nový Leon

Leon X-Perience Zvýhodnění až 126 200 Kč

Nejnovější člen rodiny Leon kombinuje nádherný design s nejmodernější technikou a optimální provozní vlastnosti s překvapivou všestranností. Nový SEAT Leon X-PERIENCE Kombi s pohonem všech kol díky mezinápravové spojce Haldex páté generace pro jakékoli cesty nabízí naprostou radost z jízdy v městské džungli i mimo zpevněné vozovky.

V případě využití možnosti výkupu starého vozu na protiúčet získáte zároveň s financováním nového vozidla Leon ST X-PERIENCE 2.0 TDI DSG 4WD se SEAT Financial Services a příplatkovou výbavou Paket Technology výhodu 126 200 Kč a 5letou záruku zdarma. Více informací naleznete na www.vwfs.cz/financovani-znacek/seat-finance/. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní.
 Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012, občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s. r. o. druhou stranou závazkový vztah. Akce platí do 30. 12. 2016.

Modelové varianty SEAT Leon ST X-PERIENCE