Originální příslušenství SEAT®

PŘESNĚ TO, CO POTŘEBUJE

Vůz, který byl stvořen pro jízdu mimo vymezené hranice a za všech podmínek, musí mít také nejrůznější příslušenství a vybavení v souladu s jeho účelem. A nový SEAT Leon X-PERIENCE tento požadavek splňuje. Sami si projděte kompletní nabídku příslušenství a buďte připraveni vytěžit maximum ze svých cestovatelských dobrodružství.

ŘEŠENÍ PRO PŘEPRAVU NÁKLADU

Ještě větší kapacita

Pokud jste si snad někdy pomysleli, že SEAT Leon X-PERIENCE už nemůže být z hlediska odkládacích prostorů a přepravní kapacity lepší, seznamte se s řešeními pro přepravu nákladu, jimiž můžete zvýšit schopnosti vašeho vozu přepravit vše potřebné při výletech s celou rodinou. Využívejte ještě lépe vnitřní prostor a exteriér.

VÝKONY

Sportovní charakter

Umocněte sportovní charakter svého vozu Originálním příslušenstvím SEAT®, které nabízí mnoho možností. Sportovní ozdobné prvky, aerodynamické sady, sportovní pedály a mnoho dalších detailů zrychlí tep každého řidiče.

KOLA Z LEHKÉ SLITINY

Od elegantních až po sportovní

Bez ohledu na to, zda upřednostňujete sportovní nebo elegantní vzhled, stylová kola z lehké slitiny ze sortimentu Originálního příslušenství SEAT® nabízejí vždy správný design pro jakýkoli vkus.

VNITŘNÍ VÝBAVA

Interiér plný nápadů

Interiér vašeho vozu SEAT může být nyní ještě komfortnější, stylovější a praktičtější. Novými vizuálními podněty mohou být například elegantní prahové lišty nebo ušlechtilá hlavice řadicí páky se vzhledem hliníku, zatímco chytrý "organizér" v držáku nápojů nabízí dostatek prostoru pro všechno, co potřebujete mít ve snadném dosahu.

NAVIGAČNÍ SYSTÉM

Nejlepší společník

Skvělá věc pro lidi, kteří se rádi vydávají po neznámých cestách, i pro všechny ostatní, kteří chtějí vždy vědět, kde se nacházejí. Navigační systémy jsou po vašich přátelích nejlepšími společníky, které můžete mít na cestách po svém boku.

Zavazadlový prostor

PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO OCHRANU ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU

Zajistěte si vše, co přepravujete, aby to zůstalo na svém místě. Chraňte zavazadlový prostor vašeho vozu SEAT Leon X-PERIENCE před znečištěním a interiér před poškozením, k němuž by mohlo během jízdy dojít. Užívejte si klidné jízdy se zabezpečeným a nepoškozeným nákladem.

BEZPEČNOSTNÍ DĚTSKÉ SEDAČKY

Bezpečnější, komfortnější

Vezměte své ratolesti na rodinný výlet v dětských sedačkách, které byly speciálně zkonstruovány ve spolupráci se společností Recaro, s vědomím, že jsou ještě bezpečnější a komfortnější než dosud. Máte na výběr mnoho variant, které vám dodají pocit bezpečí na cestách.

Stáhněte si ceník a katalog příslušenství