TECHNOLOGIE

ZÁKLADEM JE I ZÁBAVNÁ TECHNIKA

SEAT Leon X-PERIENCE překypuje technikou, která poskytuje maximální bezpečnost a komfort, ale zároveň nešetří ani na dalším klíčovém faktoru: potěšení z jízdy. Kombinací pohonu všech kol 4Drive s vícelamelovou mezinápravovou spojkou, navigačního systému a rozmanitých senzorů vozu je zaručena mimořádná radost z jízdy. Bez ohledu na to, jak krátká nebo dlouhá je vaše cesta, nejmodernější výbava modelu X-PERIENCE posouvá zážitky z jejího absolvování z všednosti do kategorie nezapomenutelného

4Drive

Čtyřikrát tak spolehlivý

Trvalý pohon všech kol modelu SEAT Leon X-PERIENCE vám umožní zvládat i ty nejnáročnější cesty. Systém 4Drive je vybaven vícelamelovou mezinápravovou spojkou, která poskytuje výjimečnou úroveň trakce na jakémkoli povrchu. Díky tomu si suverénně poradíte i s tím nejnáročnějším terénem.

ZADNÍ PARKOVACÍ KAMERA

ZADNÍ PARKOVACÍ KAMERA

Díky zadní parkovací kameře snadno zajedete i do těsných mezer a vyhnete se poškozením. Kamera je umístěna na zadním nárazníku a jako váš praktický spojenec vám umožní snadné zaparkování vozu bez jakéhokoli stresu z parkování a manévrování.

TECHNOLOGIE SEAT FULL LINK

Technika pro radost

Nová technologie Full Link, propojená se SEAT Media Systémem Plus a navigačním systémem, je dokonalým příkladem snahy značky SEAT přinášet svým zákazníkům "technologii pro radost". Na povel tlačítka můžete udržovat spojení se svým digitálním světem a spravovat svou elektronickou poštu, sociální sítě a oblíbené seznamy skladem v digitální podobě. Její součástí jsou systémy MirrorLinkTM, Apple Car PlayTM a Android AutoTM.

Komfortní paket

Žádné slepé úhly

Na přání dodávaný komfortní paket zahrnuje nejlepší technologie pro pocit naprosté jistoty. Funkce "Coming Home" a "Leaving Home" včetně senzorů světla osvětlují prostor kolem vozu, zatímco senzor deště automaticky upravuje frekvenci stěračů skla čelního okna v závislosti na venkovních podmínkách.

ADAPTIVNÍ TEMPOMAT

Přizpůsoben dopravě

Systém ACC měří radarem se středním dosahem, umístěném v masce chladiče vašeho modelu SEAT Leon X-PERIENCE, vzdálenost, směr a rychlost vpředu jedoucích vozidel, přizpůsobuje jim rychlost jízdy a udržuje za všech okolností bezpečný odstup automatickým zpomalováním nebo zrychlováním. Bezpečné a jednoduché.

DVOUSPOJKOVÁ PŘEVODOVKA DSG

Všechno připraveno

Dvouspojková převodovka kombinuje komfort samočinné převodovky s agilitou mechanické převodovky. Pomocí páček na volantu můžete řadit manuálně, bez jakéhokoli přerušení toku hnací síly. V automatickém režimu volí systém vždy nejvhodnější převodový stupeň, zvyšuje hospodárnost a šetří palivo.

NAVIGAČNÍ SYSTÉM A NAVIGAČNÍ SYSTÉM PLUS

Nejlepší průvodce na cestách

Díky hlasovému ovládání můžete požádat svůj navigační systém nebo navigační systém Plus o vedení do cíle. Trasa se zobrazí na 6,5" barevném dotykovém displeji, takže nemusíte mít obavy, že se ztratíte. Oba navigační systémy zahrnují rovněž technologii SEAT Full Link, která i za jízdy nabízí okamžitý přístup k hudbě na internetu, e-mailům a sociálním sítím. Součástí jsou systémy MirrorLinkTM, Apple Car PlayTM a Android AutoTM. Zkrátka skvělá věc.

NĚCO NAVÍC

Více techniky pro radost

INFORMAČNÍ A ZÁBAVNÍ SYSTÉM

SEAT Leon X-PERIENCE disponuje několika systémy, které vám zajistí zábavu na vašich cestách. Připojte si svá přenosná zařízení, přehrávejte si oblíbené skladby a nechte se vést do svého cíle. Silnice patří vám.

VOLIČ JÍZDNÍCH REŽIMŮ SEAT DRIVE PROFILE

Individualizujte si své zážitky z jízdy výběrem ze čtyř různých režimů: Eco, Normal, Sport a osobně konfigurovatelného režimu, v němž si můžete zvolit nejoblíbenější nastavení z výše uvedených tří režimů, a vytvořit si tak svůj vlastní jízdní režim.

PALUBNÍ POČÍTAČ

Palubní počítač poskytuje aktuální informace o vašem vozu SEAT Leon X-PERIENCE, včetně aktuální a průměrné spotřeby paliva. Budete mít přístup také k dalším informacím, jako je venkovní teplota, průměrná rychlost, doba jízdy a počet ujetých kilometrů.

PŘEDNÍ LED SVĚTLOMETY

Budiž světlo z LED diod

"Oči" vašeho vozu SEAT Leon X-PERIENCE, včetně světlometů pro denní svícení a tlumených i dálkových světel, budou i v nejtmavější noci osvětlovat vozovku nejzářivějším a nejintenzivnějším světlem. Přední LED světlomety mají dlouhou životnost a z hlediska spotřeby energie jsou maximálně úsporné.

MOTORY

Vnitřní síla, které se nic nevyrovná