SEAT Leon

Euro-NCAP hodnocení

Spotřeba

3.6 l / 100 km

Emise CO2

119 g/km
Přehled

Technika schválená rodiči

SEAT Leon dokáže lidi přimět, aby se zastavili a zpozorněli. Je to hatchback, který je přivádí v němý úžas. Je to model uplatňující v konstrukci nejmodernější technologie a nabízející skvělé zážitky z jízdy. Prohlédněte si pečlivě zpracované detaily. Podívejte se na jeho linie a tvary. Podívejte se na jeho charakteristické rysy. Pro rodiny naprosto ideální. Technika schválená rodiči.

TECHNOLOGIE

Potěšení z techniky

Vyspělá technika může plnit v automobilu mnoho funkcí - zvyšovat bezpečnost a komfort, nebo činit každou jízdu snadnější a příjemnější. Výbava modelu SEAT Leon 5D všechny tyto předpoklady do puntíku splňuje, ale ve skutečnosti jde ještě o krok dál: poskytuje ryzí radost z jízdy. Koneckonců, naším mottem je technika, kterou si budete užívat.

TECHNOLOGIE SEAT FULL LINK
PŘEDNÍ LED SVĚTLOMETY
ZADNÍ PARKOVACÍ KAMERA
NAVIGAČNÍ SYSTÉM A NAVIGAČNÍ SYSTÉM PLUS
BEZPEČNOST

Bezpečná investice

Bezpečnost vaší rodiny je nejdůležitější a tomu byl podřízen celý proces vývoje modelu Leon 5D. Jeho kompletní bezpečnostní výbava zajišťuje ochranu všech cestujících - v každé situaci a při každé jízdě. Pro značku SEAT je bezpečnost na prvním místě. Neúnavně pracujeme na tom, abyste se na ni mohli s jistotou spolehnout.

SENZOR ÚNAVY ŘIDIČE
ASISTENT DÁLKOVÝCH SVĚTEL
LANE ASSIST
ASISTENT DÁLKOVÝCH SVĚTEL
EKOLOGIE

Nízké emise, vysoký výkon

Náš motor Ecomotive nabízí výrazně nižší emise CO2 a spotřebu paliva bez ztráty onoho nevšedního pocitu radosti z jízdy, který můžete zažít pouze za volantem vozu SEAT.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Nechte se zkrášlit

Vyberte si z široké nabídky příslušenství a definujte si SEAT Leon 5D podle svých představ. Vždy naleznete řešení, které vyhoví vašim potřebám, ať se hodláte vydat na sjezdovky, cyklistické dobrodružství nebo výlet s celou rodinou.

SEAT SERVICE

Postaráme se o vás

Chceme, abyste si jízdu s vozem SEAT maximálně užívali bez jakýchkoli starostí. Nabízíme vám rychlé a efektivní služby nejvyšší kvality. Pocit největší jistoty pramení totiž z vědomí, že jste v dobrých rukách.

Vyberte si nový Leon

Leon 5D Zvýhodnění až 149 300 Kč

SEAT Leon 5D se vzpírá veškerým stereotypům. Používá high-endové technologie známé obvykle jen z vyšších segmentů. Patří mezi ně například špičkový podvozek, vyspělé informační a zábavní systémy a bezúdržbové světlomety LED. SEAT vytvořil z výhradně prémiových materiálů sochu na kolech a vybavil ji pouze nejmodernější a nejskvělejší technikou, abyste se na cestách cítili bezpečně, spokojeně a dobře naladěni.

V případě využití možnosti výkupu starého vozu na protiúčet získáte zároveň s financováním nového vozidla Leon 5D FR 1.8 TSI MAN se SEAT Financial Services a příplatkovou výbavou Paket Technology pro výbavový stupeň FR výhodu 149 300 Kč a 5letou záruku zdarma. Více informací naleznete na www.vwfs.cz/financovani-znacek/seat-finance/. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní.
 Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012, občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s. r. o. druhou stranou závazkový vztah. Akce platí do 30. 12. 2016.

Modelové varianty SEAT Leon

Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji