Originální příslušenství SEAT

TOTO JE VÁŠ LEON

Personalizujte si svou jízdu širokou škálou Originálního příslušenství pro nový SEAT Leon 5D. Od sportovních úprav po elegantní doplňky nabízíme příslušenství, které bylo navrženo speciálně pro váš SEAT a plně testováno podle našich vysokých standardů kvality.

ŘEŠENÍ PRO PŘEPRAVU NÁKLADU

Nenechávejte nic doma

Vydejte se za svým novým cyklistickým dobrodružstvím s vědomím, že je vaše jízdní kolo bezpečně zajištěno a uzamčeno díky tomuto speciálně zkonstruovanému střešnímu nosiči, který vám umožní přepravu kola do jakéhokoli cíle.

VÝKONY

Sportovní charakter

Umocněte sportovní charakter svého vozu Originálním příslušenstvím SEAT, které nabízí mnoho možností. Sportovní ozdobné prvky, aerodynamické sady, sportovní pedály a mnoho dalších detailů zrychlí tep každého řidiče.

KOLA Z LEHKÉ SLITINY

Od elegantních až po sportovní

Bez ohledu na to, zda upřednostňujete sportovní nebo elegantní vzhled, stylová kola z lehké slitiny ze sortimentu Originálního příslušenství SEAT nabízejí vždy správný design pro jakýkoli vkus.

VNITŘNÍ VÝBAVA

Interiér plný nápadů

Interiér vašeho vozu SEAT může být nyní ještě komfortnější, stylovější a praktičtější. Novými vizuálními podněty mohou být například elegantní prahové lišty nebo ušlechtilá hlavice řadicí páky se vzhledem hliníku, zatímco chytrý "organizér" v držáku nápojů nabízí dostatek prostoru pro všechno, co potřebujete mít ve snadném dosahu.

INFORMAČNÍ A ZÁBAVNÍ SYSTÉMY

Nejnovější technika

Vozy SEAT mají nejmodernější techniku nejen pod kapotou motoru, ale také v interiéru. Nejvyšší míru konektivity zajistí například adaptéry pro chytré telefony, či přehrávače zvukových souborů. Díky kvalitní soustavě handsfree se můžete zcela soustředit na řízení a zároveň telefonovat. A navigační systém vám ukáže nejrychlejší trasu k cíli.

OCHRANA

Dokonale chráněný

Váš SEAT může vypadat jako nový mnohem déle, i když jste s ním už zažili hodně radosti z jízdy. Například vana do zavazadlového prostoru zachová jeho čistotu, zatímco kobercové rohože zabrání znečištění prostoru pro nohy. A lapače nečistot ochrání karoserii před zvířeným prachem a odletujícími kameny.

BEZPEČNOST

Bezpečné cestování

Vaše bezpečnost je pro nás nejvyšší prioritou. Proto neděláme u Originálního příslušenství SEAT žádné kompromisy. To platí i pro naše moderní dětské sedačky, sněhové řetězy a reflexní vesty.

Stáhněte si ceník a katalog příslušenství
Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji