TECHNOLOGIE

RADOST Z TECHNIKY

Přesvědčte se sami o technicky vyspělých prvcích výbavy modelu SEAT Leon 5D. Jejich účelem je přinášet vám potěšení a zdokonalovat vaše zážitky z jízdy. Uchopte volant a začněte si užívat techniku modelu SEAT Leon 5D.

NAVIGAČNÍ SYSTÉM A NAVIGAČNÍ SYSTÉM PLUS

Ještě lepší navigace

Díky hlasovému ovládání můžete požádat svůj navigační systém nebo navigační systém Plus o vedení do cíle. Trasa se zobrazí na 6,5" barevném dotykovém displeji, takže nemusíte mít obavy, že se ztratíte. Oba navigační systémy zahrnují rovněž technologii SEAT Full Link, která i za jízdy nabízí okamžitý přístup k hudbě na internetu, e-mailům a sociálním sítím. Součástí jsou systémy MirrorLinkTM, Apple Car PlayTM a Android AutoTM. Jednoduše skvělá věc.

TECHNOLOGIE SEAT FULL LINK

Technika pro radost

Nová technologie Full Link, propojená se SEAT Media Systémem Plus a navigačním systémem, je dokonalým příkladem snahy značky SEAT přinášet svým zákazníkům "technologii pro radost". Na povel tlačítka můžete udržovat spojení se svým digitálním světem a spravovat svou elektronickou poštu, sociální sítě a oblíbené seznamy skladeb v digitální podobě. Její součástí jsou systémy MirrorLinkTM, Apple Car PlayTM a Android AutoTM.

ZADNÍ PARKOVACÍ KAMERA

Nejlepší společník pro parkování

Díky zadní parkovací kameře snadno zajedete i do těsných mezer a vyhnete se poškozením. Kamera je umístěna na zadním nárazníku a jako váš praktický spojenec vám umožní snadné zaparkování vozu bez jakéhokoli stresu z parkování a manévrování.

VOLIČ JÍZDNÍCH REŽIMŮ SEAT DRIVE PROFILE

Nastavte si jízdu podle sebe

Volič jízdních režimů SEAT Drive Profile vám umožní individualizovat si zážitky z jízdy výběrem ze tří různých režimů: Eco, Normal a Sport. Každý režim má jedinečnou charakteristiku z hlediska reakcí motoru, posilovače řízení a dekoračního osvětlení interiéru. Pro ještě individuálnější nastavení si můžete vybrat nejoblíbenější dílčí nastavení z jednotlivých režimů a sestavit si z nich vlastní jízdní režim.

PRVKY VÝBAVY NA PŘÁNÍ

V dosahu vašich prstů

AUDIOSYSTÉM SEAT

Plný, sytý a čistý zvuk je v celém interiéru zajišťován soustavou kvalitních reproduktorů, včetně výkonného subwooferu. Šestikanálový zesilovač o výkonu 135 W napájí 9, ano 9 reproduktorů a 1 subwoofer. Centrální reproduktor je umístěn uprostřed přístrojové desky a strategicky rozmístěné reproduktory vydávají vyvážený zvuk, který si mohou užívat všichni cestující.

SENZOR DEŠTĚ A BEZPEČNOSTNÍ OSVĚTLENÍ

Automatický dešťový senzor ovládá stěrače čelního okna a upravuje interval stírání podle intenzity deště pro bezpečný výhled. Funkce coming/leaving home poskytuje řidiči za tmy tolik potřebné osvětlení vozidla pro vyšší pocit bezpečí, ponecháním zapnutých světlometů po stanovenou dobu. Díky tomu se bezpečně dostanete domů.

PALUBNÍ POČÍTAČ

Informace poskytují přehled. Palubní počítač sleduje veškeré provozní údaje a informuje vás o průměrné spotřebě paliva, aktuální rychlosti jízdy, zbývajícím dojezdu a době jízdy. Díky tomu můžete sledovat a plánovat cokoli, od každodenního dojíždění, až po víkendový výlet. Přístup k informacím přitom už nemůže být jednodušší: veškeré informace jsou zobrazovány v zorném poli řidiče, abyste jedním pohledem nalezli vše, co potřebujete vědět.

MOTORY

Skvělý výběr

1.6 TDI Start&Stop 81kW ECOMOTIVE

(110 k)

4 válce - 16 ventilů

Objem / cm³: 1.6 / 1598

Vrtání / zdvih, mm: 79,5 / 80,5

Max. výkon, kW (k) při ot./min: 81 (110) / 3200 - 4000

Max. kroutící moment, Nm při ot./min: 250 / 1500 - 3000

Kompresní poměr: 16,2

Maximální rychlost, km/h: 199

Zrychlení 0-100 km/h (s): 10,5

Spotřeba paliva, l/100km; Kombinovaná: 3,6

Emise CO2, g/km Kombinovaná: 94

Efektivnost: A

1.4 TGI Start&Stop 81kW

(110 k)

4 válce - 16 ventilů

Objem / cm³: 1.4 / 1395

Vrtání / zdvih, mm: 74,5 / 80

Max. výkon, kW (k) při ot./min: 81 (110) / 4800 - 6000

Max. kroutící moment, Nm při ot./min: 200 / 1500 - 3500

Kompresní poměr: 10,5

Maximální rychlost, km/h: 194

Zrychlení 0-100 km/h (s): 10,9

Spotřeba paliva, l/100km; Kombinovaná: 3,6

Emise CO2, g/km Kombinovaná: 96

Efektivnost: A

PŘEDNÍ LED SVĚTLOMETY

Podle našeho názoru nejlepší světla

Přední LED světlomety modelu SEAT Leon 5D nejenže vypadají skvěle, ale nabízejí také celou řadu předností. Jednak poskytují výjimečné osvětlení a zároveň jsou energeticky hospodárné. Také neoslňují řidiče protijedoucích vozidel a méně unavují oči, protože jejich světlo se nejvíce podobá přirozenému dennímu světlu.

Vypnout

Zapnout

PŘEDNÍ LED SVĚTLOMETY

Podle našeho názoru nejlepší světla

Přední LED světlomety modelu SEAT Leon 5D nejenže vypadají skvěle, ale nabízejí také celou řadu předností. Jednak poskytují výjimečné osvětlení a zároveň jsou energeticky hospodárné. Také neoslňují řidiče protijedoucích vozidel a méně unavují oči, protože jejich světlo se nejvíce podobá přirozenému dennímu světlu.

Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji