PŘÍSLUŠENSTVÍ

Větší nabídka, větší radost

Jestli máte pocit, že novému SEAT Leon ST něco chybí, pak vězte, že pro vás máme k dispozici spoustu originálního příslušenství, se kterým vždy vybočíte z řady! Objevte další možnosti, které vám dává nový SEAT Leon ST!

EXTRA

Zkompletujte svůj zážitek

Roletky proti slunci

Ochraňte svou rodinu před nepříjemným sluncem s roletkami proti světlu. Zůstane vám perfektní výhled z auta, ale cesta bude hned o hodně pohodlnější!

Sportovní pedály

Hliníkové kryty a sportovní design s protiskluzovou gumou zlepší "úchyt" nohy a vy se tak můžete cítit ještě bezpečněji. 

Chytré a praktické příslušenství

Veškeré druhy příslušenství zlepšují v novém SEATu Leon ST funkcionalitu vašeho auta a posouvají váš komfort ještě o úroveň výše. Od držáků nápojů přes univerzální držák na drobné věci - to vše skryto uvnitř vašeho auta.

Střešní box

Převezte cokoliv budete chtít

Jedete na pláž k moři? Máte v plánu rodinný víkendový výlet? Nebo snad na lyžování do hor? Ať už směřujete kamkoliv, bezpečný a prostorný střešní box přepraví vaše věci kamkoliv.

Krycí plachta

Máme to pokryté

Chraňte svůj nový SEAT Leon ST s touto sportovní červenou plachtou. Nenechte špatné počasí nebo prach pokazit vzhled vašeho auta.

Boční prahy

Detailní individualizace

Přizpůsobte si Leon ST

Když naši designéři navrhovali nový SEAT Leon ST a jeho příslušenství, přemýšleli také o detailech, které dělají auto autem. To platí například i o bočních prazích, které si můžete přizpůsobit přesně vašemu stylu.

Stáhněte si ceník příslušenství
Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji