Nový SEAT Leon X-PERIENCE

Konektivita

Full Link technologie

Pohon všech kol

4Drive
4Drive

Pohon všech kol

Opusťte asfaltované cesty. Vydejte se do dobrodružného terénu, daleko od velkoměsta. Nový SEAT Leon X-PERIENCE s moderním pohonem všech kol 4DRIVE vás již očekává.

Interiér

Dostatek místa pro vaše dobrodružství

S modelem SEAT Leon X-PERIENCE získáte nekonečnou svobodu pro komfortní toulky i po vzdálených končinách. Jeho zavazadlový prostor pojme 587 litrů a v případě potřeby může být kompletním sklopením opěradel zadních sedadel zvětšen na 1470 litrů. Díky tomu budete mít vždy místo pro velká i malá dobrodružství. Na 8" displeji informačního a zábavního systému Media Systém Plus budete mít mimo jiné přístup k inovativnímu systému Full Link, který propojí váš chytrý telefon s vozidlem.

Kola z lehké slitiny

Sbírejte zkušenosti

Designem, který je nápadný již z dálky, se vyznačují charakteristická kola z lehké slitiny nového modelu SEAT Leon X-PERIENCE, která jsou dokonale zpracována až do nejmenšího detailu. Vyberte si z mnoha různých kol, připravených na každou cestu, kterou se vydáte.

Interiér

Posaďte se, prosím

Sedíte pohodlně? Tak můžete vyjet. Nový SEAT Leon X-PERIENCE nabízí nejvyšší jízdní komfort díky velmi kvalitnímu čalounění z odolného materiálu. Bez ohledu na to, pro jakou povrchovou úpravu se rozhodnete, váš SEAT Leon X-PERIENCE bude vždy připraven na dobrodružství.

Bezpečnost

Bezpečně do každého cíle

Asistent pro ochranu chodců

Pomocník pro pozorné sledování silničního provozu s rychlými reakcemi. Asistent pro ochranu chodců ve výbavě nového modelu SEAT Leon ST rozpoznává chodce na vozovce a automaticky aktivuje brzdy. 

Asistent pro jízdu v dopravní koloně

Dopravní zácpy a popojíždění v kolonách způsobuje stres. To je však nyní díky asistentovi pro jízdu v dopravní koloně minulostí. Uvolněte se a nový Leon vám pomůže projet každou zácpou díky funkci Stop&Go.

Asistent pro stav nouze

V nebezpečných situacích budete mít v budoucnosti o starost méně. Asistent pro stav nouze v novém modelu SEAT Leon řidiče automaticky upozorní, pokud nereaguje na nebezpečnou situaci, a následně začne samočinně brzdit.

ADAPTIVNÍ TEMPOMAT (ACC)

Dejte nohu z pedálu plynu a uvolněte se. Nový SEAT Leon bude místo vás brzdit a zrychlovat v závislosti na dopravní situaci a bude přitom neustále udržovat bezpečný odstup od vpředu jedoucího vozidla.

ASISTENT DÁLKOVÝCH SVĚTLOMETŮ

Asistent dálkových světlometů automaticky rozpoznává protijedoucí a vpředu jedoucí vozidla i osvětlené zastavěné oblasti a zajišťuje, aby nebyli ostatní účastníci silničního provozu oslňováni.

Stupně výbavy Nový SEAT Leon X-PERIENCE

Leon ST

X-PERIENCE

  • 17"kola z lehkých slitin
  • Zvýšený podvozek
  • Automatická klimatizace Climatronic

od: 541 900

Konfigurátor

Objevte více v katalogu SEAT Leon
Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji