Přehled - Nový SEAT Leon | SEAT

Nový SEAT Leon

od

339 900

Zavazadlový prostor

380 litrů

Technika

Bezdrátová nabíječka

Nový stupeň výbavy

Xcellence
Nový SEAT Leon

Užívejte si přítomnost

Nový SEAT Leon vás přesvědčí svým moderním, charakteristickým designem. Stejně jako svým stylem stanovuje měřítka také svou výbavou. Při každé cestě si budete bezpečně užívat jízdy díky bezpečnostním funkcím, mezi něž patří funkce City pro nouzové brzdění a asistent pro stav nouze.

FR

Dynamika v každém detailu

Stupeň výbavy FR dokonale posílí vaši sportovní stránku a propůjčí již tak sportovnímu modelu SEAT Leon ještě více dynamiky. Jeho kvalitu doslova pocítíte díky standardně dodávaným 17“ kolům z lehké slitiny, exkluzivnímu čalounění a volantu obšitému kůží. Skvělý dojem završují velmi kvalitní prahové lišty se vzhledem hliníku a speciální nárazníky.

Prahové lišty

Nepřehlédnutelný hliníkový detail

18" kola z lehké slitiny

Dynamický design

Interiér

Jedinečný design a skvělá kvalita

Logo FR

Multifunkční volant obšitý kůží s decentním logem FR

FR nárazník

Prozrazuje sportovní ambice
Ambientní osvětlení

Osvětlení podle nálady

Změňte barvu světla

Vytvořte si svoje vlastní prostředí, v němž se budete cítit skvěle. Díky možnosti výběru z více barev osvětlení interiéru si budete vždy užívat dokonalou atmosféru. Na výběr máte osm různých barev, jejichž jas si můžete dle libosti upravovat.

Zábavní systém

Media systém plus

Objevte naše technologie

Nejlepší zábava při každé jízdě. Media Systém Plus s 8" displejem zahrnuje funkce navigačního systému i audiosystému a díky systému Full Link propojí váš chytrý telefon s vozidlem.

Bezpečnost

Bezpečně do každého cíle

Asistent pro ochranu chodců

Pomocník pro pozorné sledování silničního provozu s rychlými reakcemi. Asistent pro ochranu chodců ve výbavě nového modelu SEAT Leon rozpoznává chodce na vozovce a automaticky aktivuje brzdy. 

Asistent pro jízdu v dopravní koloně

Dopravní zácpy a popojíždění v kolonách způsobuje stres. To je však nyní díky asistentovi pro jízdu v dopravní koloně minulostí. Uvolněte se a nový Leon vám pomůže projet každou zácpou díky funkci Stop&Go.

Asistent pro stav nouze

V nebezpečných situacích budete mít v budoucnosti o starost méně. Asistent pro stav nouze v novém modelu SEAT Leon řidiče automaticky upozorní, pokud nereaguje na nebezpečnou situaci, a následně začne samočinně brzdit.

ADAPTIVNÍ TEMPOMAT (ACC)

Dejte nohu z pedálu plynu a uvolněte se. Nový SEAT Leon bude místo vás brzdit a zrychlovat v závislosti na dopravní situaci a bude přitom neustále udržovat bezpečný odstup od vpředu jedoucího vozidla.

ASISTENT DÁLKOVÝCH SVĚTLOMETŮ

Asistent dálkových světlometů automaticky rozpoznává protijedoucí a vpředu jedoucí vozidla i osvětlené zastavěné oblasti a zajišťuje, aby nebyli ostatní účastníci silničního provozu oslňováni.

Komfort

Vaše vlastní komfortní zóna

1
2
3
4
1
Dešťový senzor

Dešťový senzor rozpozná srážky a podle jejich intenzity automaticky upravuje frekvenci stěračů. Díky tomu se můžete zcela soustředit na sledování silničního provozu, aniž byste museli nastavovat frekvenci stírání.

2
Přihrádka pro konektivitu včetně bezdrátové nabíječky

Prázdná baterie? Žádný problém díky bezdrátové nabíječce, která umožňuje nekomplikované nabíjení vašeho chytrého telefonu bez nepohodlného připojování a rušivého kabelu.

3
Bezklíčový přístupový systém Kessy

Otevřete si dveře, aniž byste museli brát klíček do ruky. Senzor v klice dveří rozpozná signál vysílaný klíčkem a automaticky odemkne vozidlo, pokud se nacházíte v oblasti do vzdálenosti cca 1,50 m od vozu a uchopíte kliku dveří, nebo se dotknete tlačítka pod madlem víka zavazadlového prostoru. Také motor lze spustit pouhým stisknutím tlačítka.

4
Elektronická parkovací brzda

Elektronická parkovací brzda včetně funkce Auto Hold se jednoduše obsluhuje ovládacím prvkem na středové konzole a nabízí ještě vyšší úroveň komfortu při zastavování a rozjezdu. Dokonce i při výpadku napájení elektrické sítě vozidla zaručuje její mechanismus, aby se zaparkované vozidlo nemohlo rozjet.

Stupně výbavy Nový SEAT Leon

Leon

REFERENCE

 • Klimatizace
 • Elektricky ovládaná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka
 • Multikolizní brzda

od: 339 900

Konfigurátor

Leon

STYLE

 • 16"kola z lehkých slitin
 • Automatická klimatizace Climatronic
 • Media systém Colour

od: 436 900

Konfigurátor

Leon

XCELLENCE

 • 17" kola z lehkých slitin
 • Kessy - bezklíčový přístup a startování vozu tlačítkem
 • Zadní parkovací senzory

od: 459 900

Konfigurátor

Leon

FR

 • 17" kola z lehkých slitin
 • Sportovní podvozek a nárazníky
 • SEAT Drive Profile

od: 459 900

Konfigurátor

Stáhněte si katalog nového SEATu Leon
Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji