VÝMĚNA PNEUMATIK S KOMPLETNÍM SERVISEM U PROFESIONÁLŮ.

SEAT Pneuservis

 

  Stačí si domluvit termín a během pár hodin máte své auto kompletně přezuté. Vámi dovezené pneumatiky prohlédneme, zda nejsou poškozené a změříme hloubku dezénu. Pokud to bude potřeba, nabídneme vám nové pneumatiky za výhodnou cenu. Zimní pneumatiky vyčistíme a uskladníme. 

SEAT PNEUGARANCE

SEAT PNEUGARANCE - ORIGINÁLNÍ KVALITA, ZA KTEROU RUČÍME.

 

Kvalita pneumatik má nezanedbatelný význam pro vaši bezpečnou jízdu. Pneumatiky jsou trvale vystaveny velkému zatížení, a to nejen kvůli mnohdy nekvalitnímu povrchu vozovek. Na cestách vás čekají různé nástrahy jako hřebíky, šrouby, ostré kameny, které mohou pneumatiku poškodit natolik, že ji nelze opravit. V těchto případech se vám bude hodit nášgaranční program SEAT PneuGarance,
který vám ušetří peníze.

Naši záruku na pneumatiku automaticky získátepokud ji koupíte u autorizovaného prodejního nebo servisního partnera SEAT. Garance je poskytována už při zakoupení jedné pneumatiky a je platná po dobu 3 let. Vztahuje se na neopravitelná poškození vzniklá při běžném provozu, včetně najetí na obrubník. Pokud máte platnou doživotní Záruku mobility, můžete využít i odtah do nejbližšího autorizovaného servisu SEAT. 

S programem SEAT PneuGarance získáte slevu až 70 % z ceny pneumatiky, na niž je garance uplatňována. Výše slevy (stejně jako doba platnosti záruky) závisí na hloubce zbytkového dezénu, přičemž limitem je 5 mm. 

Slevu můžete uplatnit pouze v případě, že nakoupíte novou pneumatiku u autorizovaného prodejního a servisního partnera SEAT, cena nové pneumatiky bude snížena o poskytnutou slevu. 

Garanci můžete uplatnit u kteréhokoli autorizovaného partnera SEAT v České republice.

Najděte svého nejbližšího partnera SEAT
Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji