Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji
BEZPEČNOST

BEZPEČNÝ A ODOLNÝ

Rozsah bezpečnostní výbavy tohoto modelu vysoce převyšuje běžný průměr. Prvky pasivní bezpečnosti, mezi něž patří až sedm airbagů, jsou zdrojem skvělého pocitu bezpečí, zatímco systémy aktivní bezpečnosti pracují tvrdě na tom, abyste prvky pasivní bezpečnosti nikdy nepotřebovali.

SENZOR MRTVÉHO ÚHLU

Užívejte si ještě klidnější jízdy

Tento užitečný bezpečnostní prvek usnadní změnu jízdního pruhu automatickým upozorňováním vizuálním signálem ve vnějším zpětném zrcátku na vozidla, která se k vám přibližují v oblasti mrtvého úhlu.

LANE ASSIST

Zpět ve správném pruhu

Systém Lane Assist značky SEAT zajistí pro vás i vaše blízké ještě bezpečnější jízdu. Systém využívá videokameru modelu SEAT Alhambra, analyzuje podélné značení na vozovce, a pokud detekuje, že nechtěně vyjíždíte ze svého jízdního pruhu, zasáhne mírně do řízení, aby se váš vůz vrátil do svého jízdního pruhu. Buďte v bezpečí a užívejte si jízdy.

SENZOR ÚNAVY ŘIDIČE

Dáme na vás pozor

Senzor sledování únavy řidiče posuzuje únavu řidiče na základě analýzy pohybů volantu a způsobu řízení. Pokud detekuje neobvyklé odchylky, systém řidiče automaticky upozorní a doporučí mu přestávku k odpočinku. Zastavte, odpočiňte si, a pak se vraťte zpátky na silnici a užívejte si cestu.

7 AIRBAGŮ

Eso v oblasti bezpečnosti

Co se týče bezpečnosti, nic se nevyrovná airbagu. A nové MPV SEAT Alhambra může být vybaveno až sedmi airbagy, včetně kolenního airbagu pro řidiče. Protože nic vám nepomůže užívat si výletu tak, jako vědomí, že všichni na palubě jsou skvěle chráněni a zabezpečeni.

DOPLŇKY

Další bezpečnostní prvky

ROZPOZNÁVÁNÍ DOPRAVNÍCH ZNAČEK

Tento praktický prvek detekuje dopravní značky a tyto informace zobrazuje na displeji navigačního systému vašeho modelu SEAT Alhambra. Ať se stane cokoli, nikdy nic nepřehlédnete.

ISOFIX

MPV SEAT Alhambra je vybaveno systémem úchytů ISOFIX, který umožňuje rychlé a bezpečné upevnění dvou dětských bezpečnostních sedaček vzadu. Díky tomu budou vaše ratolesti cestovat vždy bezpečně.

MULTIKOLIZNÍ BRZDA

Tento bezpečnostní systém automaticky zahájí brzdění, dojde-li ke kolizi. Brzdění probíhá tak dlouho, dokud se nesníží rychlost jízdy na minimum, aby se zabránilo následným kolizím, nebo minimalizovala jejich intenzita.

ADAPTIVNÍ SVĚTLOMETY

Následujte světlo

Světlomety vašeho vozu SEAT Alhambra, vybavené systémem AFS, sledují pohyby volantu a zajišťují nejlepší osvětlení v každé zatáčce s širším zorným polem. Stačí sledovat situaci před vozem a MPV SEAT Alhambra bude svítit přesně tam, kam potřebujete vidět. To je bezpochyby dalším přínosem pro vaši bezpečnost.

Naše absolutní priorita

Evoluce bezpečnosti

Bezpečnost klademe na první místo, aby se stala tou poslední věcí, o kterou se budete muset starat. A tak je naprostou samozřejmostí, že jsme při vývoji tohoto rodinného MPV nedělali v této oblasti žádné kompromisy a jednalo se o naprostou prioritu.