Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji
DESIGN

JEDNA VELIKOST PRO VŠECHNY

Impozantní rozměry nového modelu SEAT Alhambra byly maximálně využity - v interiéru i exteriéru. Alhambra patří díky dynamickému designu mezi vzácná MPV s výrazným vzhledem. A jakmile nastoupíte, vnitřní design vám ihned prozradí, že jste v automobilu, který chce své cestující potěšit bez ohledu na jejich věk nebo délku cesty.

EXTERIÉR

Zřetelný půvab

Široké proporce nového modelu SEAT Alhambra s pevně napnutými plochami, jasné linie a osobité podběhy kol propůjčují tomuto modelu suverénní vzhled. Zádi dominují střešní spoiler, dolů protažené zadní výklopné víko a velkoplošné zadní svítilny. A nová zadní světla z LED diod těží z výhod techniky LED použité u brzdových a obrysových světel. Zářivě červená zadní světla z LED diod vypadají skvěle, mají delší životnost a zvyšují bezpečnost.

BARVY

Inspirativní barvy

Další
KOLA

Nový styl

Montáž sady kol z lehké slitiny je zaručený způsob, jak vylepšit vzhled vozu. Navíc jsou lehčí než standardní kola a patří mezi nejoblíbenější způsoby, jak zvýšit přitažlivost vozu.

INTERIÉR

Obrovská zábava

Interiér nového modelu SEAT Alhambra je obrovský - v číslech to znamená až 2430 litrů pro zavazadla. Ale interiér tohoto vozu není jen velký, je také radost trávit v něm čas. Byl navržen s ohledem na maximální komfort a funkčnost při všech aktivitách spojovaných s vozy MPV. Výsledkem je prostor, který si budete užívat.

SKLOPNÁ SEDADLA

32 ZPŮSOBŮ CESTOVÁNÍ S RODINOU

Všech sedm sedadel v interiéru nového modelu SEAT Alhambra je sklopných, takže lze vytvořit 32 různých konfigurací interiéru. To znamená, že je tento vůz dostatečně všestranný, aby uspokojil všechny potřeby vaší rodiny, ať jsou seberozmanitější. Nový SEAT Alhambra je díky různým možnostem uspořádání sedadel jedním z nejvíce univerzálních rodinných vozů.

 

2430l

Objem zavazadlového prostoru

7

Sedadel

Sklopit sedadla
PANORAMATICKÉ STŘEŠNÍ OKNO

Chytejte sluneční paprsky

Při krásném počasí možná zatoužíte po tom, aby vaši cestu rozzářily sluneční paprsky. Nové MPV SEAT Alhambra má pro tyto příležitosti dokonalé řešení: je jím na přání dodávané, elektricky ovládané panoramatické střešní okno, jehož otvor je o 300 procent větší než konvenční střešní okno. Díky tomu se můžete začít opalovat dokonce už dřív, než vystoupíte z vozu.

DETAILY

Styl a substance

Přístrojová deska:

Vše potřebné v dosahu vašich rukou

Světlý prostor:

Budiž světlo díky elektricky ovládanému panoramatickému střešnímu oknu

Světlomety:

Nechte oči modelu Alhambra, ať vás vedou

Interiér:

Udělejte si pohodlí uvnitř vozu SEAT Alhambra

Alhambra:

Vypadá lépe než kdy jindy. Všichni sedí v modelu Alhambra!

Vnější zpětná zrcátka:

Skvělá povrchová úprava a elegantní vzhled pro vaše zpětná zrcátka

Úložná kapacita:

Rozmanitá řešení odkládacích prostorů s výjimečnou kapacitou