Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji
Originální příslušenství SEAT®

VTISKNĚTE VOZU SVOU TVÁŘ

SEAT Alhambra je vybaven vším, co potřebujete, abyste si užívali cestování, ale výběrem z našeho širokého sortimentu příslušenství si můžete svůj vůz ještě lépe přizpůsobit svému vkusu.

ŘEŠENÍ PRO BEZPEČNOU PŘEPRAVU

Přesně na míru

PŘÍČNÁ DĚLICÍ MŘÍŽ

Mříž odděluje prostor pro cestující od zavazadlového prostoru a zajišťuje náklad během přepravy. Lze ji rychle a snadno namontovat a několika jednoduchými úkony právě tak snadno opět demontovat.

DVOJITÁ PODLAHA ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU

Díky dvojité podlaze optimálně využijete zavazadlový prostor vašeho vozu Alhambra. Rovná ložná plocha zajišťuje maximální komfort.

VANA DO ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU

Tvarově přesná, praktická a odolná vana do zavazadlového prostoru chrání zvýšenými okraji zavazadlový prostor před znečištěním a vytékajícími kapalinami. Vana je rezistentní vůči kyselinám, omývatelná a má protiskluzovou povrchovou úpravu.

PŘEPRAVA NÁKLADU

Řešení pro jakákoli zavazadla

Řešení připravená pro vozy SEAT vám poskytnou všechno důležité a potřebné k přepravě výbavy na dovolenou, pro volný čas nebo sportovní vyžití. Základní střešní nosič je například platformou pro další příslušenství, jakým jsou praktické nosiče jízdních kol.

VÝKONY

Sportovní charakter

Umocněte sportovní charakter svého vozu Originálním příslušenstvím SEAT®, které nabízí mnoho možností. Sportovní ozdobné prvky, aerodynamické sady, sportovní pedály a mnoho dalších detailů zrychlí tep každého řidiče.

KOLA Z LEHKÉ SLITINY

Od elegantních až po sportovní

Bez ohledu na to, zda upřednostňujete sportovní nebo elegantní vzhled, stylová kola z lehké slitiny ze sortimentu Originálního příslušenství SEAT® nabízejí správný design pro jakýkoli vkus.

INFORMAČNÍ A ZÁBAVNÍ SYSTÉMY

Nejnovější technika

Vozy SEAT mají nejmodernější techniku nejen pod kapotou motoru, ale také v interiéru. Nejvyšší míru konektivity zajistí například adaptéry pro chytré telefony, či přehrávače zvukových souborů. Díky kvalitní soustavě handsfree se můžete zcela soustředit na řízení a zároveň telefonovat. A navigační systém vám ukáže nejrychlejší trasu k cíli.

OCHRANA

Dokonale chráněný

Váš SEAT může vypadat jako nový mnohem déle, i když jste s ním už zažili hodně radosti z jízdy. Například vana do zavazadlového prostoru zachová jeho čistotu, zatímco kobercové rohože zabrání znečištění prostoru pro nohy. A lapače nečistot ochrání karoserii před zvířeným prachem a odletujícími kameny.

Zrcátka

LESKLE CHROMOVANÁ VNĚJŠÍ ZPĚTNÁ ZRCÁTKA

Chromované kryty umocňují elegantní vzhled vnějších zpětných zrcátek modelu SEAT Alhambra. Když jsou zrcátka tak stylová, pak přitahují pohledy i z jiného důvodu, než pro který jsou stvořena.

DĚTSKÉ BEZPEČNOSTNÍ SEDAČKY

Cestující VIP

Tyto certifikované dětské bezpečnostní sedačky zajistí bezpečí pro vaše ratolesti a díky systému úchytů Isofix ve výbavě modelu SEAT Alhambra je budete do svého rodinného vozu velmi snadno instalovat.

Prohlédněte si online ceník příslušenství