Originální příslušenství SEAT

Dejte vozu novou tvář

SEAT Alhambra je vybaven vším, co potřebujete, abyste si užívali cestování, ale výběrem z našeho širokého sortimentu příslušenství si můžete svůj vůz ještě lépe přizpůsobit svému vkusu.

Sleva -25% na kompletní zimní kola

Vyberte si z nabídky zimních kompletních kol.

Přeprava

Řešení pro jakoukoliv příležitost

Řešení připravená pro vozy SEAT vám poskytnou všechno důležité a potřebné k přepravě výbavy na dovolenou, pro volný čas nebo sportovní vyžití. Na tažné zařízení lze například upevnit praktický nosič jízdních kol.

Ochrana

Dokonale chráněný

Váš SEAT může vypadat jako nový mnohem déle, i když jste s ním už zažili hodně radosti z jízdy. Například vana do zavazadlového prostoru zachová jeho čistotu, zatímco kobercové rohože zabrání znečištění prostoru pro nohy. A lapače nečistot ochrání karoserii před zvířeným prachem a odletujícími kameny.

Bezpečná přeprava

Přesně na míru

Příčná dělící mříž

Mříž odděluje prostor pro cestující od zavazadlového prostoru a zajišťuje náklad během přepravy. Lze ji rychle a snadno namontovat a několika jednoduchými úkony právě tak snadno opět demontovat.

Dvojtá podlaha zavazadlového prostoru

Díky dvojité podlaze optimálně využijete zavazadlový prostor vašeho vozu Alhambra. Rovná ložná plocha zajišťuje maximální komfort.

Vana do zavazadlového prostoru

Tvarově přesná, praktická a odolná vana do zavazadlového prostoru chrání zvýšenými okraji zavazadlový prostor před znečištěním a vytékajícími kapalinami. Vana je rezistentní vůči kyselinám, omývatelná a má protiskluzovou povrchovou úpravu.

Dětské bezpečnostní sedačky

VIP cestující

Tyto certifikované dětské bezpečnostní sedačky zajistí bezpečí pro vaše ratolesti a díky systému úchytů Isofix ve výbavě modelu SEAT Alhambra je budete do svého rodinného vozu velmi snadno instalovat.

Infotainment

Nejnovější technika

Vozy SEAT mají nejmodernější techniku nejen pod kapotou motoru, ale také v interiéru. Nejvyšší míru konektivity zajistí například adaptéry pro chytré telefony, či přehrávače zvukových souborů. Díky kvalitní soustavě handsfree se můžete zcela soustředit na řízení a zároveň telefonovat. A co teprve Full Link!

Další informace o modelu SEAT Alhambra?

Partneři SEAT blízko vás