Technologie

Zaostřeno na techniku

MPV SEAT Alhambra je velkorysým vozem pro 5 až 7 cestujících a velkorysé je i po technické stránce. Může se pochlubit celou řadou inovativních, nejmodernějších prvků, které poskytují nevídanou úroveň praktičnosti, komfortu a radosti z jízdy. SEAT Alhambra má ve všech oblastech co nabídnout, od předních světlometů až po tažné zařízení vzadu.

SEAT Navigační systém Plus

Užívejte si skvělý zvuk

Všechno, co potřebujete uvnitř vozu v oblasti informací a zábavy. A ještě víc. SEAT Media System Plus je vybaven vstupy USB, Aux-in, čtečkou paměťových karet SD, systémem Bluetooth. Vyzkoušejte moderní technologii Full Link a propojte váš chytrý telefon skrze aplikace Android Auto*, Apple CarPlay nebo MirrorLink.

 

*Aplikace Android Auto není na českém trhu oficiálně podporována

Bi-xenonové světlomety

Oslnivý nápad

Na přání dodávané bi-xenonové světlomety jsou úžasné nejen na pohled. Jízda za tmy je díky nim méně unavující než s tradičními halogenovými světlomety, protože světlo z těchto inovativních světlometů má blíž k dennímu světlu. Kromě toho jsou jasnější, zářivější a energeticky hospodárnější.

Masážní sedadlo

Stiskněte tlačítko a užívejte si

Vrchol komfortu a relaxace zažijete v masážním sedadle s funkcí vyhřívání a mechanické masáže spodní části zad. Je to skvělá volba pro lepší držení těla a zdraví, protože snižuje zatížení páteře a zlepšuje krevní oběh v nohách.

Něco navíc

Komfort, který potřebujete

Kessy

S touto technikou můžete otevřít dveře vašeho vozu Alhambra a spustit jeho motor, aniž byste museli používat klíček. Výsledkem je nejvyšší úroveň praktičnosti a maximální zabezpečení. Přistoupíte-li k vozidlu, systém Kessy detekuje klíček ve vaší kapse a automaticky odemkne dveře. Po usednutí spustíte motor pouhým stisknutím tlačítka Start.

Adaptivní podvozek

Čtyři nezávislé senzory analyzují jízdní situaci a přesně vyladí zavěšení kol podle stavu a povrchu vozovky.

Zadní parkovací kamera

Když rodiče říkají, že mají oči i vzadu, myslí to vážně!

Zadní porty USB

Všichni dnes máme chytré telefony a tablety. Porty USB vzadu jsou určeny k používání pro pasažéři v druhé řadě.

Elektricky ovládané posuvné boční dveře

Pro snadné otvírání

Už samotné nastupování a vystupování je u SEAT Alhambra velkým potěšením. Kromě předních dveří je tento model vybaven také elektricky ovládaným zadním víkem a posuvnými bočními dveřmi, které usnadňují přístup do vozu a umožňují jeho otevření bez manuálního ovládání. Tak si nastupte - způsobem, který vám vyhovuje.

Parkovací asistent

S pomocníkem pro zaparkování

Alhambra dokáže zaparkovat prakticky sama díky parkovacímu asistentovi a parkovacím senzorům se zobrazováním překážek. Chcete-li zaparkovat, detekuje systém vhodné místo, a poté převezme řízení, aby dokonale zaparkoval váš vůz Alhambra, zatímco vy jednoduše ovládáte pouze pedály.

4DRIVE

Připraven na všechno

S pohonem všech kol 4Drive přesvědčí SEAT Alhambra ve všech silničních a povětrnostních podmínkách. Nabízí stabilní a pohodlný zážitek z jízdy i v obtížných situacích a vždy poskytuje maximální přilnavost a hbitost.

Další informace o modelu SEAT Alhambra?