Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji
TECHNOLOGIE

S TECHNICKÝM ZAMĚŘENÍM

MPV SEAT Alhambra je velkorysým vozem pro 5 až 7 cestujících a velkorysé je i po technické stránce. Může se pochlubit celou řadou inovativních, nejmodernějších prvků, které poskytují nevídanou úroveň praktičnosti, komfortu a radosti z jízdy. SEAT Alhambra má ve všech oblastech co nabídnout, od předních světlometů až po tažné zařízení vzadu.

SEAT MEDIA SYSTEM PLUS

Užívejte si skvělý zvuk

Všechno, co potřebujete uvnitř vozu v oblasti informací a zábavy. A ještě víc. SEAT Media System Plus je vybaven vstupy USB, Aux-in, čtečkou paměťových karet SD, systémem Bluetooth, funkcí audio streaming a 8 reproduktory. Všechny funkce můžete ovládat na 6,5" barevném dotykovém displeji. Dopřejte si navíc moderní technologii Full Link a propojte váš chytrý telefon skrze aplikace Android Auto*, Apple CarPlay nebo MirrorLink.

*Aplikace Android Auto není na českém trhu oficiálně podporována.

BI-XENONOVÉ SVĚTLOMETY

Oslnivý nápad

Na přání dodávané bi-xenové světlomety jsou úžasné nejen na pohled. Jízda za tmy je díky nim méně unavující než s tradičními halogenovými světlomety, protože světlo z těchto inovativních světlometů má blíž k dennímu světlu. Kromě toho jsou jasnější, zářivější a energeticky hospodárnější.

MASÁŽNÍ SEDADLO

Stiskněte tlačítko a užívejte si

Vrchol komfortu a relaxace zažijete v masážním sedadle s funkcí vyhřívání a mechanické masáže spodní části zad. Je to skvělá volba pro lepší držení těla a zdraví, protože snižuje zatížení páteře a zlepšuje krevní oběh v nohách.

PARKOVACÍ ASISTENT A PARKOVACÍ SENZORY SE ZOBRAZOVÁNÍM PŘEKÁŽEK

Včetně sluhy pro zaparkování

Alhambra dokáže zaparkovat prakticky sama díky parkovacímu asistentovi a parkovacím senzorům se zobrazováním překážek. Chcete-li zaparkovat, detekuje systém vhodné místo, a poté převezme řízení, aby dokonale zaparkoval váš vůz Alhambra, zatímco vy jednoduše ovládáte pouze pedály.

NĚCO NAVÍC

Komfort, který potřebujete

1
2
3
4
1
Bezklíčový přístupový systém KESSY

S touto technikou můžete otevřít dveře vašeho vozu Alhambra a spustit jeho motor, aniž byste museli používat klíček. Výsledkem je nejvyšší úroveň praktičnosti a maximální zabezpečení. Přistoupíte-li k vozidlu, systém KESSY detekuje klíček ve vaší kapse a automaticky odemkne dveře. Po usednutí spustíte motor pouhým stisknutím tlačítka Start.

2
VOLIČ JÍZDNÍCH REŽIMŮ SEAT DRIVE PROFILE

Volič jízdních režimů SEAT Drive Profile vám umožní individualizovat si zážitky z jízdy výběrem ze tří různých režimů: Eco, Normal a Sport. Pro ještě individuálnější nastavení si můžete vybrat nejoblíbenější dílčí nastavení z jednotlivých režimů a sestavit si z nich vlastní jízdní režim na míru.

3
SKLOPNÁ SEDADLA

Všech sedm sedadel v interiéru nového modelu SEAT Alhambra je sklopných, takže lze vytvořit 32 různých konfigurací interiéru. To znamená, že je tento vůz dostatečně všestranný, aby uspokojil všechny potřeby vaší rodiny, ať jsou seberozmanitější. Nový SEAT Alhambra je díky různým možnostem uspořádání sedadel jedním z nejvíce univerzálních rodinných vozů.

4
DVOUSPOJKOVÁ PŘEVODOVKA DSG (DIRECT SHIFT GEARBOX)

Převodovka DSG s páčkami pro manuální řazení nabízí řidičům možnost manuální volby převodových stupňů páčkami na volantu. Stejně snadno se lze rozhodnout pro komfort a nechat převodovku řadit automaticky.

ELEKTRICKY OVLÁDANÉ ZADNÍ VÍKO A POSUVNÉ BOČNÍ DVEŘE

Pro snadné otvírání

Už samotné nastupování a vystupování je u nového MPV SEAT Alhambra velkým potěšením. Kromě předních dveří je tento model vybaven také elektricky ovládaným zadním víkem a posuvnými bočními dveřmi, které usnadňují přístup do vozu a umožňují jeho otevření bez manuálního ovládání. Tak si nastupte - způsobem, který vám vyhovuje.

SYSTÉM START & STOP

Zelené úspory

Systém Start & Stop je skvělým způsobem, jak snižovat emise - a vaši spotřebu paliva. Systém Start & Stop vypne motor, jakmile váš rodinný vůz zastaví, zařadíte neutrál a uvolníte pedál spojky. Pokud sešlápnete pedál spojky, motor se opět spustí. O této funkci nemusíte přemýšlet, a přesto je dobrá pro životní prostředí a vaši peněženku.

MOTORY

Vnitřní síla

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 byly stanoveny dle standardu WLTP a v souladu s platnými předpisy přepočteny do NEDC hodnot. Tyto hodnoty se od katalogových hodnot liší. Jsou určeny pro porovnání hodnot CO2 a spotřeby paliva mezi různými typy vozidel. Dodatečná výbava vozu a příslušenství (např. vestavené díly, jiné pneumatiky atd.) mohou měnit relevantní parametry vozidla jako hmotnost, valivý odpor a aerodynamiku a ve spojitosti s povětrnostními a dopravními podmínkami a individuálním stylem jízdy mohou ovlivnit spotřebu paliva, spotřebu elektrické energie a emise CO2 jakož i výkonnostní ukazatele vozidla. Prodejce, dovozce ani výrobce nenese žádnou odpovědnost za skutečnost, že se v budoucnu nově komunikované hodnoty mohou lišit. Dne 1. září 2018 byl starý standard NEDC (New European Driving Cycle) nahrazen novým standardem WLTP pro všechny vozy registrované jako osobní (M1). Od 1. září 2019 dojde k podobné změně i pro vozy s registrací jako nákladní (N1 / N2).