FR Black Edition

Síla je v detailech.

Užijte si jízdu s vozem SEAT Arona FR Black Edition. Kompaktní SUV s nadstandardní výbavou a odvážným designem pro ještě odvážnější nápady.

SEAT Arona FR Black Edition

Kompaktní SUV pro ještě odvážnější nápady

Objevte novou vrcholnou výbavovou linii FR Black Edition a její nadstandardní výbavu.

Vnější boční lišta
Digitální přístrojový štít
Paket Vision Plus
Ambientní osvětlení výdechů klimatizace

Arona FR Black Edition. zvýhodnění až 120 300 Kč*

Užijte si jízdu s vozem SEAT Arona FR Black Edition. Kompaktní SUV s nadstandardní výbavou a odvážným designem pro ještě odvážnější nápady.

  • Černé exteriérové detaily (černé prahové lišty, střecha a zrcátka)
  • 18" kola z lehkých slitin Performance IV
  • Černé čalounění sedadel Dinamica
  • Full LED světlomety Plus
  • Paket Vision Plus

 

Ve znamení tmavých doplňků

Exteriér

18" broušená kola z lehkých slitin Performance IV. Vnější boční lišta, střecha a zrcátka v odstínu Midnight černá. Nové Full LED světlomety Plus. Objevte ještě atraktivnější design exteriéru. 

Stvořen pro náročné

Interiér

Usedněte do exkluzivních sedadel v černém čalounění Dinamica a nechte se unést tmavým interiérem vozu. Ještě lepší požitek z jízdy vám zajistí sportovní hliníkové pedály. Poznejte ten pocit na vlastní kůži. 

Zasloužíte si více

Technologie

Digitální přístrojový štít o velikosti 10,25". Ambientní osvětlení výdechů klimatizace. Jezděte v interiéru, ze kterého září příjemná atmosféra. Navíc s Paketem Vision Plus už zaparkujete bez starostí.

Novinka, kterou musíte zažít.

Kombinovaná spotřeba a emise CO2 Seat Arona: 5,2-6,4 l / 100 km, 118-145 g/km **. 

 *  Pro konkrétní podmínky a cenovou nabídku se obracejte na autorizované prodejce SEAT. Akce trvá do 29. 2. 2024 nebo do odvolání a platí pouze pro skladové vozy SEAT Arona Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Použitá vyobrazení jsou pouze ilustrativní.

 Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 byly stanoveny dle standardu WLTP a v souladu s platnými předpisy přepočteny do NEDC hodnot. Tyto hodnoty se od katalogových hodnot liší. Jsou určeny pro porovnání hodnot CO2 a spotřeby paliva mezi různými typy vozidel. Dodatečná výbava vozu a příslušenství (např. vestavené díly, jiné pneumatiky atd.) mohou měnit relevantní parametry vozidla jako hmotnost, valivý odpor a aerodynamiku a ve spojitosti s povětrnostními a dopravními podmínkami a individuálním stylem jízdy mohou ovlivnit spotřebu paliva, spotřebu elektrické energie a emise CO2 jakož i výkonnostní ukazatele vozidla. Prodejce, dovozce ani výrobce nenese žádnou odpovědnost za skutečnost, že se v budoucnu nově komunikované hodnoty mohou lišit. Dne 1. září 2018 byl starý standard NEDC (New European Driving Cycle) nahrazen novým standardem WLTP pro všechny vozy registrované jako osobní (M1). Od 1. září 2019 došlo k podobné změně i pro vozy s registrací jako nákladní (N1 / N2).

**Rozsah WLTP hodnot, nepřepočtené hodnoty do NEDC.