Ovládání hlasem

Připojení k vašemu vozu dvěma slovy.

Chcete-li hledat cíle, adresy nebo média, stačí se zeptat. Vyslovením "Hola Hola" aktivujete systém, přičemž vaše ruce mohou zůstat na volantu.

SEAT CONNECT

Každé dobrodružství potřebuje ten správný soundtrack.

V kombinaci se systémem Navi si můžete užívat média a streamovat hudbu, podcasty nebo internetové rádio. Zmapujte nejrychlejší trasu do svého cíle, po cestě dostávejte dopravní informace a najděte, kde jste zaparkovali.

Vždy připojen

Vždy po ruce.

V případě nehody se služba eCall automaticky spojí s pohotovostními složkami a předem odešle všechny potřebné podrobnosti, což šetří čas, když je to nejdůležitější.

Vzdálený přístup

Mějte své auto v kapse.

Odemknutí vozu je nyní stejně snadné jako odemknutí obrazovky vašeho telefonu. Aktivujte klakson nebo ukazatele směru, abyste svůj vůz snáze našli na velkém parkovišti plném aut.

Další informace o novém modelu SEAT Arona?

Asistenční systémy jsou elektronické pomocné prostředky v motorových vozidlech, které pomáhají řidiči v určitých jízdních situacích. Tyto systémy však podléhají fyzickým a systémovým omezením a nezbavují řidiče odpovědnosti za řízení jeho vozidla. Prosím, informujte se (před první cestou) v návodu k obsluze.