Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji

Arona Beats

Hodnocení Euro NCAP
BeatsAudio™
Prémiový zvuk
Technologie
7 prémiových reproduktorů
Standard
5 let záruka
Standard
5 let záruka

Prodloužená záruka výrobce na 5 let nebo maximálně 100 000 km (Prodloužená záruka se skládá z 2leté zákonné záruky a 3leté prodloužené záruky výrobcem. Prodloužená záruka je poskytována u všech autorizovaných servisů SEAT a je v plném rozsahu záručních podmínek stanovených výrobcem.)

Design SEAT. Zvuk BeatsAudio™

Život je příliš krátký, aby byl tichý.

Sedm pečlivě sladěných reproduktorů. Zesilovač o výkonu 300W. Výkonný subwoofer. Prožijte nový druh jízdy ve městě. V novém modelu SEAT Arona Beats. Stvořeném milovníky hudby pro milovníky hudby.

Model Arona Beats lze nakonfigurovat při volbě varianty Style, spolu s příplatkovou výbavou "Akční model Beats" (v záložce Výbava).

Změnit barvu

Vyberte barvu

Váš energický duch.

Vyberte si barvy, které ladí s vaší osobností, a zvolte si individuální barevnou kombinaci střechy a karoserie. Získáte dokonalý vzhled až do nejmenšího detailu, včetně individualizovaných vnějších zpětných zrcátek a mlhových světlometů. Každým coulem to bude vyjádření vaší osobnosti.

Změnit barvu

Audiosystém

Hudba vás rozpohybuje.

Materiály nejvyšší kvality. Dokonalá konstrukce pro dynamickýa vyvážený zvuk díky audiosystému s technikou Beats by Dr. Dre.

Sedm prémiových reproduktorů a 10litrový subwoofer v zavazadlovém prostoru vytváří vynikající prostorový zvuk.

Vaše hudba. Přesně tak, jak má znít.

Design

Život v dokonalém souladu.

Každou melodii byste si měli maximálně užívat. Dvoubarevné oranžové a bílé ambientní osvětlení vytvoří atmosféru pro jakékoli impozantní jamování.

Vyberte barvu
Exteriér

Tóny exteriéru

17“ broušená černá kola Urban R

Nechcete jen dobrý zvuk. Chcete také dobře vypadat. Vyjádřete svůj postoj na silnici černými 17" broušenými koly Urban R.

Maska chladiče

Máte někam namířeno? Díky chromované masce chladiče bude každý váš příjezd stylový.

Zadní LED světla s logem Beats by Dr. Dre

Nastal čas, abyste se blýskli. Zadními světly z LED diod s prominentním logem Beats by Dr. Dre rozzáříte noc.

Čalounění

Milujete hudbu? Oznamte to světu elegantním čalouněním předních sedadel s výrazným logem Beats by Dr. Dre.

Kožený multifunkční volant

Posuňte svůj nový SEAT Ibiza Beats na novou úroveň koženým multifunkčním volantem s barevně výrazným oranžovým prošíváním.

8“ dotykový displej Beats

Vaše oblíbené hity na dotyk prstů. Vyhledejte si hudbu, která vás uvede do rytmu, na intuitivním 8" dotykovém displeji s jedinečným oranžovým rámečkem.

Technologie

Vše je dokonale připraveno.

Skvělá hudba si zaslouží i skvělou techniku. Digitální panel přístrojů, multifunkční volant obšitý kůží a 8" barevný displej multimediálního systému vám za jízdy usnadní bezpečné přehrávání oblíbených skladeb.