Bezpečnost

Pro jízdu beze strachu.

Bezpečnosti nikdy není dost. Proto byl každý díl modelu SEAT Arona vyvinut s ohledem na vaši bezpečnost. Aby ochránil vás a to nejcennější. Protože nebojácnost pramení z vědomí, že to dokážete. 

Systém sledování mrtvého úhlu

Nepřehlédněte je.

Buďte si svými manévry vždy naprosto jisti. SEAT Arona se systémem sledování mrtvého úhlu vás před změnou jízdního pruhu upozorní na všechna vozidla, která se k vám přibližují.

eCall

Vždy v pohotovosti.

Systém eCall vám kryje záda. V případě nehody umožňuje pohotovostním službám nalézt vaši polohu. Ať jste kdekoli.

Bezpečnostní výbava

Sledujte vozovku. I při jízdě pozpátku

Asistent pro vyparkování

Vjíždíte pozadu na vozovku? Nemějte obavy. Systém upozorňování na vozidla přijíždějící ze stran při couvání automaticky zastaví váš SEAT Arona, rozpozná-li za vámi vozidlo nebo jiný objekt. Takže teď už si můžete dělat starosti jen s odpovědí na otázku, kam zamíříte příště.

Multikolizní brzda

V případě kolize bleskurychle zasáhne multikolizní brzda, která zabrání dalším nárazům, ale vždy vám umožní mít všechno pod kontrolou. Z této dvojité ochrany budete mít pocit naprosté jistoty.

Adaptivní tempomat a Front Assist

Jezděte po proudu a snadno. Adaptivní tempomat v kombinaci s Front Assist udržuje vaši rychlost a vzdálenost od vozu před vámi.

Zadní parkovací kamera a parkovací asistent

Pro chytré manévry.

Couváte na těsné parkovací místo? V modelu SEAT Arona uvidíte, co je vzadu, stejně snadno jako při sledování situace před vozem. Zadní parkovací kamera vám na středové konzole ukáže trajektorii pohybu vozidla podle natočení volantu a parkovací asistent vozidlo přesně zaparkuje do vybrané mezery.

Další informace o modelu SEAT Arona?

Pomocné systémy jsou elektronické pomocné prostředky v motorových vozidlech, které pomáhají řidiči v určitých jízdních situacích. Tyto systémy však podléhají fyzickým a systémovým omezením a nezbavují řidiče odpovědnosti za řízení jeho vozidla. Prosím, informujte se (před první cestou) v návodu k obsluze.