FR Black Edition

Síla je v detailech.

Objevujte svět se stylovým SUV pro všechny příležitosti. SEAT Ateca FR Black Edition se sportovním designem a nadstandardní výbavou.

Výbava FR Black Edition

Ještě sportovnější a atraktivnější

Objevte novou vrcholnou výbavovou linii FR Black Edition a její nadstandardní výbavu.

Vyhřívané čelní sklo Climacoat
Digitální přístrojový štít
Parkovací asistent
Bezdotykové ovládání 5.dveří

Ateca FR Black Edition. zvýhodnění až 161 000 Kč*

Objevujte svět se stylovým SUV pro všechny příležitosti. SEAT Ateca FR Black Edition vás překvapí svým sportovním designem a nadstandardní výbavou.

  • 19" černá kola z lehkých slitin Exclusive IV
  • Černé čalounění sedadel Dinamica 
  • Černé čalounění stropu 
  • Vyhřívané čelní sklo Climacoat 
  • Bezdotykové el. ovládání 5. dveří
Ve znamení tmavých doplňků

Exteriér

19" černá lesklá kola z lehkých slitin Exclusive IV. Zrcátka a prahové lišty v tmavě šedém odstínu. Tmavá okna od B sloupku. Full LED světlomety. Vystupte z řady a objevujte. 

 

Stvořen pro náročné

Interiér

Posaďte se do atraktivního černého čalounění Dinamica, které perfektně ladí se zbytkem interiéru. Sportovní hliníkové pedály vám zajistí dokonalý požitek z jízdy a s digitálním přístrojovým štítem o velikosti 10,25" budete mít řízení pod naprostou kontrolou. Zažijte ten pocit. 

 

Zasloužíte si více

Technologie

Bezpečnost na první místě. Poznejte technologie ukryté v Paketu Safe Driving L+ a Safe Driving XL+ a při jízdě se již nebudete cítit bezpečněji.

 

Novinka, kterou musíte zažít.

Kombinovaná spotřeba a emise CO2 Seat Ateca: 4,8-7,1 l / 100 km, 125-166 g/km**. 

 *  Pro konkrétní podmínky a cenovou nabídku se obracejte na autorizované prodejce SEAT. Akce trvá do 29.2. 2024 nebo do odvolání a platí pouze pro skladové vozy SEAT Ateca. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Použitá vyobrazení jsou pouze ilustrativní.

 Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 byly stanoveny dle standardu WLTP a v souladu s platnými předpisy přepočteny do NEDC hodnot. Tyto hodnoty se od katalogových hodnot liší. Jsou určeny pro porovnání hodnot CO2 a spotřeby paliva mezi různými typy vozidel. Dodatečná výbava vozu a příslušenství (např. vestavené díly, jiné pneumatiky atd.) mohou měnit relevantní parametry vozidla jako hmotnost, valivý odpor a aerodynamiku a ve spojitosti s povětrnostními a dopravními podmínkami a individuálním stylem jízdy mohou ovlivnit spotřebu paliva, spotřebu elektrické energie a emise CO2 jakož i výkonnostní ukazatele vozidla. Prodejce, dovozce ani výrobce nenese žádnou odpovědnost za skutečnost, že se v budoucnu nově komunikované hodnoty mohou lišit. Dne 1. září 2018 byl starý standard NEDC (New European Driving Cycle) nahrazen novým standardem WLTP pro všechny vozy registrované jako osobní (M1). Od 1. září 2019 došlo k podobné změně i pro vozy s registrací jako nákladní (N1 / N2).

**Rozsah WLTP hodnot, nepřepočtené hodnoty do NEDC.