Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji

SEAT Ateca

Od

579 900

Euro-NCAP hodnocení

Objem zavazadlového prostoru

510 l

Design

Full LED světlomety

Konektivita

Full Link

Technologie

Bezdotykové otevírání 5. dveří
VČETNĚ AKČNÍHO PAKETU A V POHODLÍ

SEAT ATECA TDI

Chcete opravdu suverénní rodinný vůz pro všechny příležitosti? Chcete zvládat všechny ty každodenní úkoly s přehledem a ještě stylově? Zvolte SEAT Ateca ve výbavě Xcellence.

 

 

Kombinovaná spotřeba paliva od 4,6 do 5,5  l / 100 km. Kombinované emise CO2 120 do 145 g/km. Akce trvá do 30.6. 2019 nebo do odvolání. *Uvedená cena je platná pouze s financováním od SEAT Financial Services v akci SEAT PLUS. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona c. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Detailní nabídka je k dispozici u Vašeho dealera. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní.

DESIGN

Suverénní vzhled

Nový SEAT Ateca se suverénně pouští do každodenních úkolů s osobitým a dynamickým stylem, jímž se vyznačuje každá, s jasným záměrem vedená ostrá linie jeho exteriéru. V interiéru bylo všechno navrženo tak, aby se rutina proměnila v nejpříjemnější zážitky. S tímto SUV, které nabízí vše od ergonomicky uspořádané středové konzoly až po obrovský vnitřní prostor, budou všední dny překonávat i ta největší očekávání.

Technologie

SEAT 4DRIVE

S uměním 4DRIVE v novém SEATu Ateca si můžete užít ještě více výkonu a trakce díky jednomu z nejpokročilejších systému pohonu všech kol na světě. Odpružení je ještě více komplexní a mnohem lépe reaguje díky stabilizátoru, který nabízí i lepší řízení, zatáčení. Díky tomu všemu zvládnete mnohem lépe veškeré podmínky, do kterých s novou Atecou vyjedete.

TECHNOLOGIE

Mimořádná nápaditost

Vaše každodenní rutina bude mít dokonalý průběh díky vyspělým technologiím pro nejlepší a nejefektivnější městský život. Technologie Full Link vám umožní připojit chytrý telefon a užívat si všechny mobilní aplikace i za jízdy, zatímco bezdrátová nabíječka zajistí snadné nabíjení mobilního telefonu.

Technologie Full Link
Bezdrátové nabíjení
Pohon všech kol 4DRIVE
Prostorový kamerový systém
Digitální přístrojový štít
BEZPEČNOST

Městský život bez stresu

Základem bezpečného provozu ve městě je předvídání způsobů, jak si zjednodušit situaci a zajistit hladký průběh každého dne. Asistent pro jízdu v dopravní koloně* převezme za řidiče opakující se zastavování a rozjezdy, zatímco systém sledování mrtvého úhlu, doplněný o upozorňování na vozidla přijíždějící ze stran při couvání, zvýší bezpečnost při změnách jízdního pruhu během každodenního cestování.

* K dispozici pouze v kombinaci s převodovkou DSG.

Systém sledování mrtvého úhlu
Asistent pro jízdu v dopravní koloně s asistentem pro stav nouze
Přední LED světlomety
Adaptivní tempomat ACC a Front Assist
HOSPODÁRNOST

Hospodárnost, z níž budete mít dobrý pocit

Nový SEAT Ateca je nabízen s výkonnými a hospodárnými motory, které zaručují nejvyšší úroveň zážitků z jízdy. Cestování po městě bude vždy potěšením, pokud využijete skvělých výkonů nového modelu SEAT Ateca ve všech aspektech městského provozu.

GALERIE

Úchvatné detaily

Každý detail vnitřní a vnější výbavy nového modelu SEAT Ateca byl pečlivě navržen, aby dodal každodenní rutině zcela nový rozměr. Ateca vám tak nabízí všechno, co potřebujete z hlediska designu a techniky, abyste proměnili všednost v něco úžasného.

Přední LED světlomety

Dokonalé spojení tvaru a funkce

19“ kola z lehké slitiny

Moderní design až k samotnému povrchu silnice

Stylistické linie

Zadní linie vytvářejí osobitý tvar

Orientace na řidiče

Ergonomicky navržená středová konzola

Sklopná zpětná zrcátka

Elektricky sklopná zpětná zrcátka pomáhají zabránit poškození při parkování
PŘÍSLUŠENSTVÍ

Každodenní doplňky

Nový SEAT Ateca přichází s širokým sortimentem příslušenství, abyste si mohli vůz dokonale přizpůsobit svým potřebám bez ohledu na to, zda potřebujete přepravovat ještě více zavazadel, nebo si chcete užívat ještě pohodlnějšího cestování.

SEAT SERVICE

Postaráme se o vás

Chceme, abyste si jízdu s vozem SEAT maximálně užívali bez jakýchkoli starostí. Nabízíme vám rychlé a efektivní služby nejvyšší kvality. Pocit největší jistoty pramení totiž z vědomí, že jste v dobrých rukách.

Modelové varianty SEAT Ateca

Ateca

STYLE

 • 17“ kola DYNAMIC z lehké slitiny
 • Zadní světla LED
 • Media System Colour 6,5"
 • Dvouzónová klimatizace Climatronic
 • Zadní parkovací senzory

od: 579 900

Konfigurátor

Ateca

XCELLENCE

 • 18“ kola PERFORMANCE z lehké slitiny
 • Přední LED světlomety
 • Navigační systém Standard 8"
 • Kessy - bezklíčový přístup
 • Čalounění sedadel - hnědá Alcantara

od: 683 900

Konfigurátor

Ateca

FR

 • 18" kola PERFORMANCE III z lehké slitiny
 • Přední LED světlomety
 • Navigační systém Standard – 8"
 • Sportovní multifunkční volant FR
 • Čalounění sedadel – černá Alcantara

od: 683 900

Konfigurátor