Arona

Od
432 900
Hodnocení Euro NCAP
Design
Dvoubarevná karoserie
Design
Dvoubarevná karoserie

Navrhněte si svou novou Aronu přesně podle vašich představ. Můžete si vybrat ze 3 odstínů kontrastního lakování střechy a vnějších zrcátek - černá Midnight, šedá Magnetic nebo oranžová Eclipse. Máte tak k dispozici desítky možných barevných kombinací, díky kterým si můžete nakonfigurovat opravdu jedinečný vůz.

Standard
5 let záruka
Standard
5 let záruka

Prodloužená záruka výrobce na 5 let nebo maximálně 100 000 km (Prodloužená záruka se skládá z 2leté zákonné záruky a 3leté prodloužené záruky výrobcem. Prodloužená záruka je poskytována u všech autorizovaných servisů SEAT a je v plném rozsahu záručních podmínek stanovených výrobcem.)

Stupně výbavy

Style

 • 16" kola z lehkých slitin Design
 • Kožený multifunkční volant
 • Media System Colour 6,5"
 • Full Link
 • Front Assist
 • Paket LED

od 432 900

Konfigurátor

Xcellence

 • Bezklíčkový přístupový systém Kessy a startovací tlačítko s funkcí Heartbeat
 • Zadní světla z LED diod
 • Parkovací senzory vzadu
 • Tempomat
 • Dešťový a světelný senzor

od 452 900

Konfigurátor

FR

 • 17" kola z lehkých slitin Dynamic
 • Zadní světla z LED diod
 • Sportovní přední sedadla FR
 • Sportovní podvozek a nárazníky
 • Parkovací senzory vzadu
 • SEAT Drive Profile
 • Dešťový a světelný senzor

od 475 900

Konfigurátor

SEAT Arona FR. zvýhodnění až 93 200 Kč*

Crossover, jenž byl stvořen pro odvážné. Dynamické křivky. Široké možnosti individualizace s kontrastním lakováním. Vyspělé technologie jako LED světlomety a neomezená konektivita díky systému Full Link. 17" kola z lehkých slitin, sportovní přední sedadla a multifunkční kožený volant FR dodávají vozu emoce a závodního ducha. Nyní navíc s 5letou zárukou. Jděte svou vlastní cestou.

Kombinovaná spotřeba a emise CO2: 4,0-5,2 l / 100 km, 98-118 g/km. *Uvedené zvýhodnění je platné pouze s financováním od SEAT Financial Services v akci SEAT PLUS a Trade In. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Akce platí na vozy modelového roku 2021, detailní nabídka je k dispozici u participujících dealerů SEAT. Akce trvá do 30. 11. 2020 nebo do odvolání. Použitá vyobrazení jsou pouze ilustrativní.

 

Design

Dělejte věci podle svého

Někteří jdou s davem. Ostatní dělají věci trochu jinak. SEAT Arona je crossover pro odvážné. Pro neohrožené povahy, které si klestí vlastní cestu. Užívejte si agilitu městského vozu v kombinaci se stylem a robustností SUV. A přizpůsobte si výbavu vlastním přáním díky rozmanitým možnostem individualizace. Model Arona je vždy připraven k akci. A co vy?

Technologie

Odvážný nový svět

Vyspělá technika v Aroně zbaví váš život na cestách stresu. Vyzkoušejte si třeba bezdrátovou nabíječku nebo bezklíčkový přístupový systém Kessy.

Bezpečnost

Všechno máte pod kontrolou

SEAT Arona vám při každém manévru kryje záda. Nejmodernější bezpečnostní prvky ochrání vás i vaše bližní, ať jedete na dálnici, nebo vyjíždíte v nepřehledné situaci z těsného parkovacího místa. Dělejte věci po svém. Je o vás postaráno.

Galerie

Vyjádřete svůj postoj.

SEAT Arona dělá věci odlišně. Dává do toho všechno. Mimořádně prostorný interiér. Maximální komfort. Centrální 8" displej. Výrazné křivky exteriéru. Nyní jste na řadě vy.

Sedadla

Komfortní a výškově nastavitelná

Kola z lehkých slitin

Agilita v rozsahu 360°

Přední LED světlomety

Všechny oči na vozovce

Volant a řadicí páka

Radost řídit

Příslušenství

Buďte odvážní

Chcete ještě víc? SEAT Arona vám splní každé přání. Ať máte v úmyslu cokoli, usnadněte si práci, jděte na to chytře a buďte ještě více sexy. Pro model Arona máte na výběr celý svět doplňků. Dejte mu podobu, jakou máte rádi.

Street Art

Dělejte věci po svém

To znamená důvěřovat svým instinktům. Kreslit si svou vlastní cestu. A budete-li to dělat správně, všechno bude do sebe dokonale zapadat. A pochopíte, co máme na mysli.

Další informace o modelu SEAT Arona?

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 byly stanoveny dle standardu WLTP a v souladu s platnými předpisy přepočteny do NEDC hodnot. Tyto hodnoty se od katalogových hodnot liší. Jsou určeny pro porovnání hodnot CO2 a spotřeby paliva mezi různými typy vozidel. Dodatečná výbava vozu a příslušenství (např. vestavené díly, jiné pneumatiky atd.) mohou měnit relevantní parametry vozidla jako hmotnost, valivý odpor a aerodynamiku a ve spojitosti s povětrnostními a dopravními podmínkami a individuálním stylem jízdy mohou ovlivnit spotřebu paliva, spotřebu elektrické energie a emise CO2 jakož i výkonnostní ukazatele vozidla. Prodejce, dovozce ani výrobce nenese žádnou odpovědnost za skutečnost, že se v budoucnu nově komunikované hodnoty mohou lišit. Dne 1. září 2018 byl starý standard NEDC (New European Driving Cycle) nahrazen novým standardem WLTP pro všechny vozy registrované jako osobní (M1). Od 1. září 2019 dojde k podobné změně i pro vozy s registrací jako nákladní (N1 / N2).