Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji

SEAT Mii

Od

234 900

Spotřeba

4,3 l / 100 km

Emise CO2

82 g/km

Ekologie

Pohon na CNG

Bezpečnost

Safety Assist
VČETNĚ AKČNÍHO PAKETU PRO VAŠE POHODLÍ

SEAT MII

SEAT Mii je ideálním vozem do rušného městského provozu. Podaří se vám zaparkovat na každé parkovací místo a překvapí vás prostorností interiéru a zavazadlového prostoru. Akční paket obsahuje zadní parkovací senzory, vyhřívaná přední sedadla a navigaci! Nyní navíc s 5letou zárukou. To je jedinečný SEAT Mii!

 

Kombinovaná spotřeba paliva od 4,3l / 100 km (CNG od 4,6 m3/100 km). Kombinované emise CO2 od 97 g/km (CNG od 82 g/km). Akce trvá do 31. 5. 2019. *Uvedená cena je platná pouze s financováním od SEAT Financial Services v akci SEAT PLUS. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Detailní nabídka je k dispozici u Vašeho dealera. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. 

TECHNIKA

Chytřejší uvnitř

SEAT Mii doplní váš životní styl. Proto jsme do jeho výbavy zařadili nejmodernější informační a zábavní systémy a chytré funkce z oblasti konektivity. Díky tomu bude každá vaše jízda jedinečná. SEAT Mii je vybaven vším, co potřebujete, abyste měli snadnější život, od palubního počítače až po mimořádně hospodárný motor.

Zadní parkovací senzory
SEAT EcoTrainer
Palubní počítač
Internetové vyhledávání
BEZPEČNOST

V bezpečných rukách

Bezpečnost je naší prioritou, a proto je SEAT Mii vybaven nejmodernějšími bezpečnostními systémy s pohotovými reakcemi. Jeho konstrukce splňuje nejvyšší nároky, aby bylo zaručeno, že vy i vaši spolucestující budou vždy v nejbezpečnějších rukách.

 

EKOLOGIE

Milujte svůj svět

Ve společnosti SEAT jsme přesvědčeni o tom, že řízení automobilu může přinášet potěšení a zároveň splňovat požadavky na trvalou udržitelnost. Z této filozofie jsme vycházeli během celého vývoje modelu SEAT Mii. Radost z jízdy a přátelský přístup ke světu, který sdílíme.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Finální detaily

Skvělý design si zaslouží skvělé příslušenství - vyberte si nejoblíbenější prvky z našeho širokého sortimentu, aby byl váš SEAT Mii ještě osobitější. Váš Mii, váš styl.

 

SLUŽBY

K vašim službám

Chceme, abyste si jízdu s vozem SEAT maximálně užívali bez jakýchkoli starostí. Nabízíme vám rychlé a efektivní služby nejvyšší kvality, protože pocit největší jistoty pramení z vědomí, že jste v dobrých rukách. Už si nikdy nedělejte starosti se svým vozem.

Modely SEAT Mii

Mii

STYLE

  • 14’’ kola Urban s ozdobnými kryty
  • Zpětná zrcátka a kliky dveří v barvě vozu
  • Centrální zamykání s dálkovým ovládáním
  • Klimatizace
  • Navigace a rádio

od: 234 900

Konfigurátor

Mii

SPORT

  • 16’’ kola z lehkých slitin
  • Sportovní paket FR-Line
  • Přední mlhovky
  • Kožený volant
  • Beats audio s 6 reproduktory

od: 267 900

Konfigurátor

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 byly stanoveny dle standardu WLTP a v souladu s platnými předpisy přepočteny do NEDC hodnot. Tyto hodnoty se od katalogových hodnot liší. Jsou určeny pro porovnání hodnot CO2 a spotřeby paliva mezi různými typy vozidel. Dodatečná výbava vozu a příslušenství (např. vestavené díly, jiné pneumatiky atd.) mohou měnit relevantní parametry vozidla jako hmotnost, valivý odpor a aerodynamiku a ve spojitosti s povětrnostními a dopravními podmínkami a individuálním stylem jízdy mohou ovlivnit spotřebu paliva, spotřebu elektrické energie a emise CO2 jakož i výkonnostní ukazatele vozidla. Prodejce, dovozce ani výrobce nenese žádnou odpovědnost za skutečnost, že se v budoucnu nově komunikované hodnoty mohou lišit. Dne 1. září 2018 byl starý standard NEDC (New European Driving Cycle) nahrazen novým standardem WLTP pro všechny vozy registrované jako osobní (M1). Od 1. září 2019 dojde k podobné změně i pro vozy s registrací jako nákladní (N1 / N2).