Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji
DESIGN

VŠECHNO JE NA VÁS

Nový SEAT Ibiza je navržen nejen pro městská dobrodružství. To znamená pro všechny vaše aktivity nejen ve městě, ale i za jeho hranicemi, kde oceníte například aerodynamicky efektivní tvary, které vám pomohou cestovat komfortněji a hospodárněji. A vylepšená bezpečnost a vyšší stabilita vám dodá potřebný pocit jistoty. Jaký je tedy váš cíl?

OSTŘEJŠÍ LINIE

Co je špatného na předvádění se?

Chcete vypadat skvěle? O to se postará exteriér nového modelu SEAT Ibiza s odvážnými prolisy, které byly realizovány pomocí kombinace konstrukčních metod CAD a inženýrského důvtipu. Výsledkem je vůz, z něhož vyzařuje rychlost dokonce i při stání na semaforech. Nastala chvíle vyzkoušet si něco nového. Bavit se. Předvádět se. 

PŘEDNÍ LED SVĚTLOMETY

Láska. Nadšení. Tanec

Rozsviťte si

Čeká vás zářivá budoucnost. Přední LED světlomety a zadní světla z LED diod nového modelu SEAT Ibiza osvětlí noc tak, jako byste jeli za denního světla. Budete je milovat, budete nadšeni a možná budete dokonce i radostí tančit.

BARVY

NABÍDKA BAREV KAROSERIE

Další
KOLA

Roztočte to

S těmito na míru navrženými koly, dodávanými nyní v mimořádně dynamické verzi s průměrem ráfku 18", nebudete chtít jezdit pomalu. Kola z lehké slitiny jsou lehká a odolná a na výběr je máte v rozmanitých designech. A protože jsou povrchově galvanizovaná, svěží vzhled jim vydrží dlouhé roky.

VNITŘNÍ DESIGN

Dospět? Nikdy.

Změňte náladu

S novým vozem SEAT Ibiza budete objevovat zcela nový svět. Ale také v jeho interiéru naleznete mnoho příjemných překvapení. Například elegantní přístrojovou desku, výběr rozmanitých barevných kombinací, nastavitelné ambientní osvětlení a dokonce i více prostoru pro vaše hry. Neváhejte a pusťte se do nich.

NABÍDKA BAREV PRO INTERIÉR

Jedinečný charakter

Elegantnímu interiéru nového modelu SEAT Ibiza můžete dodat osobitý styl výběrem barev z naší nabídky vzrušujících barevných kombinací. Podívejte se, jak vypadají!

AMBIENTNÍ OSVĚTLENÍ

Najděte si místo, kde budete šťastní.

Změňte barvu

U ambientního osvětlení interiéru nového modelu SEAT Ibiza můžete přepínat mezi červenými a bílými diodami LED v prostoru pro nohy vpředu a na středové konzole, abyste si uvnitř vozu vytvořili dokonalou pocitovou harmonii. Je to takové zenové tlačítko ze světa high-tech.

XCELLENCE

Obyčejnost není váš styl?

S novým stupněm výbavy Xcellence bude váš život výjimečný. Užívejte si výjimečné ostré prolisy a 17“ kola z lehké slitiny. Elegantní čalounění s ozdobnými prvky. Nebo barevně odlišené prošívání na volantu a sedadlech. A navíc, všechen ten velkolepý prostor.

Kontrastní prvky v interiéru

luxus a styl

17" kola z lehkých slitin

Komfortní sedadla

v elegantním designu

Zavazadlový prostor

objem 355 l

Nová Ibiza Xcellence

elegance a styl
FR

Rychlost je vaším druhým já.

Chcete „zařadit vyšší rychlost“? Nový SEAT Ibiza FR vznikl na úžasném základě, jemuž jsme dodali ještě více atraktivity. Podívejte se například na 18“ kola z lehké slitiny, panoramatické střešní okno, dvojité koncovky výfuku a černé čalounění s kontrastním prošíváním. Připravit ke startu! Pozor! Teď!

Sportovní interiér

kontrastní prošívání volantu

Přední světlomety

Full LED

Kola Performance

až 18" kola z lehkých slitin

Nezaměnitelné detaily

logo FR

Dvojitá koncovka výfuku

podtrhuje sportovního ducha FR