VČETNĚ AKČNÍHO PAKETU A 5LETOU ZÁRUKOU ZDARMA

NOVÝ SEAT MII

Nový SEAT Mii je ideálním vozem do rušného městského provozu. Podaří se vám zaparkovat na každé parkovací místo a překvapí vás prostorností interiéru a zavazadlového prostoru. Akční paket obsahuje rádio You&Mii a klimatizaci Climatic. To je nový SEAT Mii!

 

Kombinovaná spotřeba paliva od 4,1 do 4,6 l / 100 km. Kombinované emise CO2 od 95 do 106 g/km. Akce trvá do 31. 12. 2017. *Uvedená cena je platná pouze s financováním od SEAT Financial Services v akci SEAT PLUS. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Detailní nabídka je k dispozici u Vašeho dealera. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. 

OPERATIVNÍ LEASING

NOVÝ SEAT IBIZA již od 3 999 Kč měsíčně!

Nový SEAT Ibiza byl stvořen k tomu, aby vám zajistil pohyb, a to vašemu tělu i duši.  Je svobodou volby, bytí a mobility. Ať se potřebujete dostat kamkoli, zapněte si přední LED světlomety a dojeďte tam stylově. Dobrodružný charakter interiéru i exteriéru je součástí standardní výbavy. Chcete tančit, jako by se nikdo nedíval? Zvyšte hlasitost audiosystému BeatsAudio™. Máte nějaký názor? Sdílejte ho na svých sociálních sítích prostřednictvím systému Full Link. Chcete se do cíle dostat rychleji? Integrovaný navigační systém je větrem ve vašich plachtách.

 

Akce platí do 31. 12. 2017. Služba operativní leasing, doba pronájmu 60 měsíců a nájezd 10 000 km/ročně. Splátka obsahuje po celou dobu pronájmu vozidla povinné i havarijní pojištění a předpokládá alespoň 60 měsíců předchozího bezeškodného průběhu havarijního pojištění. Uvedená měsíční splátka neobsahuje záruční a pozáruční servis Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s. r. o., a druhou stranou závazkový vztah. Cena je včetně DPH. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní.

S PAKETEM TECHNOLOGY A 5LETOU ZÁRUKOU ZDARMA

NOVÝ SEAT LEON FR

Akční paket Technology FR vám dopřeje ještě větší zážitek z jízdy. Usaďte se do vyhřívaných sportovních sedadel s čalouněním z Alcantary. Každou cestu vám prozáří přední LED světlomety, při parkování vám pomohou parkovací senzory vpředu i vzadu a zadní parkovací kamera. Media Systém Plus s 8" barevným dotykovým displejem a technologií Full Link vás udrží ve spojení s vnějším světem.

 

Kombinovaná spotřeba paliva od 4,0 do 6,0 l / 100 km. Kombinované emise CO2 od 102 do 138 g/km. Akce trvá do 31. 12. 2017. *Uvedená cena je platná pouze s financováním od SEAT Financial Services v akci SEAT PLUS. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona c. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Detailní nabídka je k dispozici u Vašeho dealera. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní.

S PAKETEM TECHNOLOGY A 5LETOU ZÁRUKOU ZDARMA

NOVÝ SEAT LEON ST FR

Akční paket Technology FR vám dopřeje ještě větší zážitek z jízdy. Usadíte se do vyhřívaných sportovních sedadel s čalouněním z Alcantary. Každou cestu vám prozáří přední LED světlomety, při parkování vám pomohou parkovací senzory vpředu i vzadu a zadní parkovací kamera. Media Systém Plus s 8" barevným dotykovým displejem a technologií Full Link vás udrží ve spojení s vnějším světem.

 

Kombinovaná spotřeba paliva od 4,1 do 6,0 l / 100 km. Kombinované emise CO2 od 102 do 138 g/km. Akce trvá do 31.12. 2017. *Uvedená cena je platná pouze s financováním od SEAT Financial Services v akci SEAT PLUS. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona c. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Detailní nabídka je k dispozici u Vašeho dealera. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní.

S PAKETEM TECHNOLOGY A 5LETOU ZÁRUKOU ZDARMA

NOVÝ SEAT ALHAMBRA

Akční paket COPA PLUS zahrnuje technologie, jako jsou parkovací senzory vpředu a vzadu, natáčecí bi-xenonové světlomety nebo navigační systém s dotykovým ovládáním, 6,5" barevným displejem a zadní parkovací kamerou pro maximální bezpečnost a pohodlí na každé vaší rodinné cestě.

 

Kombinovaná spotřeba paliva od 5,0 do 7,3 l / 100 km. Kombinované emise CO2 od 130 do 168 g/km. Akce trvá do 31.12. 2017. *Uvedená cena je platná pouze s financováním od SEAT Financial Services v akci SEAT PLUS. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Detailní nabídka je k dispozici u Vašeho dealera. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní.

Najděte svého nejbližšího prodejce značky SEAT
Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji