Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji
SEAT SERVICE

SEAT SERVICE® MOBILITY

SEAT Service® Mobility vám zaručuje kompletní a spolehlivý rozsah asistenčních služeb na cestách a to na kterémkoliv místě zemí Evropské unie a sousedních států*.

SEAT SERVICE MOBILITY po dobu až 10 let

SEAT Service Mobility zajišťuje asistenční službu v případě poruchy Vašeho vozu.

Od okamžiku zakoupení nového vozidla SEAT se můžete těšit ze všech výhod, které SEAT Service Mobility nabízí, a využívat široký rozsah nabízených služeb - a to po dobu až 10 let.

První dva roky od zakoupení Vašeho nového vozu SEAT jsou služby v rámci SEAT Service Mobility poskytovány zdarma. 

Pokud si přejete i nadále využívat komfort nabízených služeb, za podmínky absolvování všech předepsaných servisních Prohlídek v autorizovaném servisu SEAT, je možné SEAT Service Mobility prodloužit až na 10 let. Náklady na prodloužení SEAT Service Mobility na každý další rok jsou pak účtovány v rámci autorizované servisní sítě.

I když se rozhodnete svůj vůz SEAT během této doby prodat, nový majitel může i nadále využívat všechny výhody SEAT Service Mobility.

Vždy na vaší straně

Na území České republiky nemusíte zaplatit ani korunu. Pokud využijete služeb SEAT Service Mobility v zahraničí a vzniknou Vám tam náklady, tak Vám je proplatí Váš tuzemský autorizovaný servisní partner SEAT. SEAT Service Mobility platí ve všech zemích, které se nacházejí v odkazu "Více informací".

V případě poruchy využijte následující kontakty:

Přivolání pomoci v České republice: 

800 123 000

nebo na telefonním čísle:

261 104 233

Přivolání pomoci v zahraničí: 

+420 261 104 233


* Viz Geografické pokrytí