SEAT ZÁRUKY

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA SEAT

SEAT ZÁRUKA

SEAT záruky

Záruka. Bez ohledu na počet kilometrů ujetých ve vašem novém voze značky SEAT vám záruka na nový vůz poskytuje plné krytí po dobu dvou let po celém světě. Dvouletou záruku získáte na všechny Originální díly SEAT®, Originální příslušenství SEAT®, samozřejmě i v tomto případě bez ohledu na počet ujetých kilometrů.

12letá záruka. Chceme, abyste si automobilu SEAT užívali co možná nejdéle. Proto poskytujeme 12letou záruku na prorezavění. Modely značky SEAT mají plně galvanizovaný rám, což jej činí odolným vůči všemu, co na vás přírodní živly mohou seslat.

Až 5 let bez starostí

Prodloužená záruka výrobce SEAT

Díky ní budou pro váš vůz SEAT platit záruční podmínky po delší dobu. Snadno si můžete sjednat prodlouženou záruku SEAT, která kryje výdaje za opravy výrobních vad pro dobu 2 nebo 3 let po uplynutí dvouleté zákonné záruky. Můžete tak získat až 5 let oficiální záruky, a to ve chvíli konfigurace vašeho nového vozu SEAT nebo v případě pořízení skladového vozu SEAT. Prodlouženou záruku není možné pořídit dodatečně po zakoupení nového vozidla SEAT. Prodloužená záruka neupravuje délku ani rozsah záruky na lak a na neprorezavění karoserie.

Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji