Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji
Technologie

Život je příliš krátký na kompromisy.

S vyspělými technologiemi na dosah ruky překonáte jakoukoli překážku. SEAT Tarraco vám zajistí nepřetržité spojení s okolím. A odpovědi na vaše nekonečné zvídavé dotazy.

Digitální přístrojový štít

Zaměřte se na to, co je důležité.

Rozpoznávání dopravních značek. Digitální mapy. Adaptivní tempomat. Front Assist a Lane Assist. Všechno na jednom individualizovatelném displeji.

8" displej s technologií Full Link

Snadnější. Každý den.

Systém Full Link vám umožní přístup k aplikacím vašeho chytrého telefonu přímo na dotykovém displeji prostřednictvím rozhraní Apple CarPlay™ nebo Android Auto™ *. Je to snadné.

 

*Aplikace Android Auto™ není na českém trhu oficiálně podporována.

Nezávislé topení

Vždy připraven.

V klimatizovaném interiéru budete mít ideální teplotu ještě dřív, než do něj nastoupíte. Na příjemné prostředí už nikdy nebudete muset čekat.

Požitek z jízdy

Není důležité proč. Ptejte se ''proč ne?''

BeatsAudio™ audiosystém

Skvělá hudba nikdy nezestárne. Zesilovač s výkonem 400 W. Highendový subwoofer. Devět prémiových reproduktorů. Výsledkem je prémiový zvuk pro nezapomenutelné zážitky z poslechu.

SEAT Drive Profile

Optimalizujte si každou jízdu se svým novým vozem SEAT Tarraco. Ve verzi s pohonem předních kol budete mít na výběr jízdní režimy Comfort, Eco, Sport a Individual, verze 4Drive disponuje navíc režimy Off-Road a Snow.

4DRIVE

Připraveno na cokoli? Systém pohonu všech kol 4Drive vám umožňuje přejít na jakýkoliv povrch vozovky s přidanou přilnavostí, stabilitou a vylepšením záběru.

Další informace o modelu SEAT Tarraco?