VČETNĚ AKČNÍHO PAKETU A 5LETÉ ZÁRUKY ZDARMA

NOVÝ SEAT MII

Nový SEAT Mii je ideálním vozem do rušného městského provozu. Podaří se vám zaparkovat na každé parkovací místo a překvapí vás prostorností interiéru a zavazadlového prostoru. Akční paket obsahuje rádio You&Mii a klimatizaci Climatic. To je nový SEAT Mii!

 

Kombinovaná spotřeba paliva od 4,4 do 4,5 l / 100 km. Kombinované emise CO2 od 83 do 104 g/km. Akce trvá do 31. 1. 2018. *Uvedená cena je platná pouze s financováním od SEAT Financial Services v akci SEAT PLUS. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Detailní nabídka je k dispozici u Vašeho dealera. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. 

VČETNĚ AKČNÍHO PAKETU A 5LETÉ ZÁRUKY ZDARMA

NOVÝ SEAT IBIZA

Naplněn technologiemi, kterými doslova oslní. Full LED světlomety. Dopřeje dokonalý komfort. Adaptivní tempomat. Zajistí bezstarostnou jízdu. Front Assist. Vynikněte se sportovním stupněm výbavy FR. Nebo si dopřejte maximální elegance, stylu a pohodlí ve výbavě Xcellence. Vyberte si navíc z nabídky akčních paketů Technology dostupných pro všechny úrovně výbav. Nyní se skvělým zvýhodněním. Je čas to pořádně rozjet.

 

Kombinovaná spotřeba paliva od 4,7 do 4,9 l / 100 km. Kombinované emise CO2 od 88 do 112 g/km. Akce trvá do 31. 1. 2018. *Uvedená cena je platná pouze s financováním od SEAT Financial Services v akci SEAT PLUS. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Detailní nabídka je k dispozici u Vašeho dealera. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. 

S 5LETOU ZÁRUKOU ZDARMA

NOVÝ SEAT ARONA

Seznamte se s novým vozem SEAT Arona. Crossover, jenž byl stvořen pro odvážné. Dynamické křivky. Široké možnosti individualizace. Vyspělé technologie jako LED světlomety. Neomezená konektivita a zábava díky systému Full Link. Bezdrátová nabíječka. Nejmodernější bezpečnostní prvky včetně systému sledování mrtvého úhlu. Mimořádně prostorný interiér. 400litrový zavazadlový prostor. Jděte svou vlastní cestou.

 

Kombinovaná spotřeba paliva od 4,9 do 5,1 l / 100 km. Kombinované emise CO2 od 111 do 115 g/km. Akce trvá do 31. 1. 2018. *Uvedená cena je platná pouze s financováním od SEAT Financial Services v akci SEAT PLUS. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Detailní nabídka je k dispozici u Vašeho dealera. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. 

VČETNĚ AKČNÍHO PAKETU A 5LETÉ ZÁRUKY ZDARMA

NOVÝ SEAT LEON

Právě teď nastal čas vašeho života. Využijte akční nabídky na nový SEAT Leon Reference s atraktivním zvýhodněním. Akční paket Technology s bohatou výbavou obsahuje již vše, co potřebujete. Automatická dvouzónová klimatizace Climatronic, Media System Colour s barevným dotykovým displejem a handsfree Bluetooth, praktický paket schránek včetně středové loketní opěrky, elektricky ovládaná zadní okna, přední mlhovky s integrovanou funkcí odbočovacích světel. Navíc s 5letou zárukou. Vůz, který je připraven na vše, tak jako právě teď i vy.

 

Kombinovaná spotřeba paliva od 4,0 do 6,0 l / 100 km. Kombinované emise CO2 od 94 do 138 g/km. Akce trvá do 31. 1. 2018. *Uvedená cena je platná pouze s financováním od SEAT Financial Services v akci SEAT PLUS. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona c. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Detailní nabídka je k dispozici u Vašeho dealera. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní.

VČETNĚ AKČNÍHO PAKETU A 5LETÉ ZÁRUKY ZDARMA

NOVÝ SEAT LEON ST

Užijte si svobodu prostoru v interiéru a nejnovější technologie. Ve verzi ST máte k dispozici zavazadlový prostor s objemem 587 litrů. Využijte akční nabídky na nový SEAT Leon ST Reference s atraktivním zvýhodněním. Akční paket Technology s bohatou výbavou obsahuje již vše, co potřebujete. Automatická dvouzónová klimatizace Climatronic, Media System Colour s barevným dotykovým displejem a handsfree Bluetooth, vyhřívaná přední sedadla, praktický paket schránek včetně středové loketní opěrky, elektricky ovládaná zadní okna, přední mlhovky s integrovanou funkcí odbočovacích světel. Navíc s 5letou zárukou.

 

Kombinovaná spotřeba paliva od 4,1 do 6,0 l / 100 km. Kombinované emise CO2 od 96 do 138 g/km. Akce trvá do 31. 1. 2018. *Uvedená cena je platná pouze s financováním od SEAT Financial Services v akci SEAT PLUS. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona c. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Detailní nabídka je k dispozici u Vašeho dealera. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní.

S PAKETEM TECHNOLOGY A 5LETOU ZÁRUKOU ZDARMA

NOVÝ SEAT ALHAMBRA

Cestujte první třídou. Akční paket TECHNOLOGY PLUS zahrnuje technologie, jako jsou parkovací senzory vpředu a vzadu, natáčecí bi-xenonové světlomety nebo navigační systém s dotykovým ovládáním, 6,5" barevným displejem a zadní parkovací kamerou pro maximální bezpečnost a pohodlí na každé vaší rodinné cestě.

 

Kombinovaná spotřeba paliva od 5,0 do 7,2 l / 100 km. Kombinované emise CO2 od 130 do 167 g/km. Akce trvá do 31. 1. 2018. *Uvedená cena je platná pouze s financováním od SEAT Financial Services v akci SEAT PLUS. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Detailní nabídka je k dispozici u Vašeho dealera. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní.

Najděte svého nejbližšího prodejce značky SEAT
Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji