BENEFITY PRO VÁS

Akce a nabídky

NEPLATÍTE ANI HALÉŘ NAVÍC

Kompletní ceny SEAT

Kompletní ceny SEAT, to je výhodná nabídka pro majitele starších vozů.

Jedná se o ceny vybraných servisních úkonů pro vozidla SEAT starší 5 let, zákazníkem je fyzická osoba. Ceny oprav v autorizovaném servisu zahrnují vše - díly, čas i práci mechanika. Obsahují vždy Originální nebo Economy díly SEAT® cenu práce mechanika se zvýhodněnou hodinovou sazbou a DPH.

Zkuste si i vy spočítat, že návštěva autorizovaného servisu se vám vyplatí. Více informací získáte u participujících autorizovaných servisů SEAT.

VÁŠ VŮZ V KONDICI

SEAT Fitness plán

Přijďte si k autorizovanému servisnímu partnerovi SEAT pro svůj Fitness plán - knížku plnou slevových poukazů a dopřejte svému vozu profesionální péči za výhodné ceny.

S poukazy z Fitness plánu ušetříte nemalé finanční prostředky. Využít je můžete při splnění následujících podmínek:
 - Jste fyzickou osobou nepodnikající, případně fyzickou osobou podnikatelem, který není velkoodběratelem.
- Poukaz uplatníte při předání vozu do opravy u autorizovaného servisního partnera a při nákupu Originálních, Výměnných a Economy dílů SEAT®.
- Z jednoho Fitness plánu lze využít více poukazů najednou.
Slevy se nesčítají, pokud na zboží nebo službu probíhá jiná slevová akce.

Více informací získáte u participujících autorizovaných servisních partnerů SEAT. Vyplatí se udržovat Váš vůz v kondici! Platnost Fitness plánu je do 31. 12. 2019.

Filtry pevných částic za výrazně zvýhodněné ceny

Majitelé vozidel SEAT se vznětovým motorem, které čeká výměna filtru pevných částic (DPF), jej mohou nyní pořídit za velmi výhodné ceny. Sortiment DPF pro vozy SEAT v kvalitě Originálních dílů SEAT® nebo Economy dílů pro starší vozidla, nabízený autorizovanými servisy SEAT v České republice, je nabízen za ceny již od 12 900 Kč včetně DPH.

TECHNICKÁ A EMISE ZDARMA

SEAT STK Service

Pravou radost z jízdy ve Vašem voze SEAT poznáte pouze tehdy, pokud vše funguje tak jak má. Jedině pak se můžete za volantem uvolnit a oddat se požitku z řízení Vašeho vozu. Chceme se postarat, aby Vám tyto příjemné pocity vydržely co nejdéle, a proto jsme pro Vás připravili nabídku technické kontroly a měření emisí zdarma.

Pokud byste řídili vůz s propadlou technickou kontrolu či měřením emisí, můžete být potrestáni vysokou pokutou nebo nařízeným odtahem. Při dopravní nehodě by se pak na Vás nevztahovalo ani platné povinné ručení.

Přivezte raději svůj SEAT do autorizovaného servisu a o Váš vůz se postarají vyškolení technici. Prověří stav Vašeho vozu a vše potřebné opraví. Jako bonus získáte provedení technické kontroly v nezávislé STK a měření emisí zdarma.

Autorizované servisy SEAT Vám garantují nejen špičkovou kvalitu pravidelně školených techniků, ale navíc používají výhradně Originální díly SEAT®. Samozřejmostí je dvouletá záruka na díly i práci.

Výměna čelního skla s bonusem

Rovně, doprava, či doleva! Ať už vás cesty povedou kamkoliv. Nenechte si kazit výhled poškozeným čelním sklem.

Neváhejte kontaktovat  autorizovaný servis SEAT ješte před vaší cestou. Používáme originální čelní skla SEAT, která jsou rozměrově přesná, vyznačují se vysokou pevností a odolností, mají optimální optické vlastnosti, chrání pred UV zářením a jsou velmi bezpečná. Výměnu provedeme rychle a profesionálně. 

Každý zákazník, který si u nás nechá vyměnit čelní sklo, získá navíc sadu originálních stíracích lišt za pouhou 1 Kč.

Nabídka platí pro všechna pojištěná i nepojištěná čelní skla.

S námi máte skvělé vyhlídky na cesty.

Nabídka platí do 30. 6. 2018.

Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji