Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji

SEAT Leon CUPRA

Euro-NCAP hodnocení

Maximální výkon

300 k

Zrychlení 0-100km/h

4,9 s.

Pohon všech kol

4DRIVE

Technologie

CUPRA Drive Profile
Speciální verze CUPRA #22

Cesta k vítězství

Není na co čekat. Speciální verze SEAT Leon CUPRA #22 nabízí všechny kvality modelu Leon CUPRA a přidává řadu dalších prvků výbavy navíc. Například navigaci, parkovací kameru či vyhřívaná sedadla. Zažijte tu nejlepší kombinaci výkonu, komfortu a bezpečí s akčním paketem CUPRA #22.

Design

Už na první pohled svádí k jízdě

Nový SEAT Leon CUPRA má ostré, dynamické a moderní tvary. Jeho osobitý, moderní charakter pramení z aerodynamických linií, díky nimž je pohled na tento krásný vůz stejným potěšením, jako pocit z výkonu motoru s 300 koňskými silami.

TECHNOLOGIE

Posaďte se a užívejte si

Stresu na cestách vás zbaví vyspělá technika, jako je například bezdrátová nabíječka, bezklíčový přístupový systém Kessy nebo digitální přístrojový štít. Díky tomu se můžete jednoduše posadit a vychutnávat si každý okamžik jízdy.

Bezdrátové nabíjení
Bezklíčový přístup KESSY
CUPRA Drive Profile
Systém Full Link
Digitální přístrojový štít
BEZPEČNOST

Nejvyšší úroveň bezpečnosti

Díky vyspělým technickým řešením, jakými jsou například systém pro ochranu chodců nebo asistent pro jízdu v dopravní koloně, se budete v novém modelu SEAT Leon CUPRA cítit vždy bezpečně. Nejmodernější technika vám umožní využívat maximálního potenciálu.

Asistent pro jízdu v dopravní koloně
Ochrana chodců
Emergency Assist
Senzor únavy řidiče

Performance Carbon

Vylaďte si váš nový Leon CUPRA ST k naprosté dokonalosti s exkluzivním paketem Performance Carbon. Díky speciálním 19" diskům z lehkých slitin v designu CUPRA R a karbonovým doplňkům se zaručeně odlišíte. A nejen vnějším vzhledem. Paket obsahuje také brzdy Brembo s červenými třmeny a speciálně vyladěný výfukový systém CUPRA.

Karbonový spojler předního nárazníku

Skořepinová sedadla s Alcantarou

19" kola CUPRA R a brzdy Brembo

Karbonový difuzor a speciální výfukový systém

Leon ST CUPRA Performance Carbon

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Umocněte své zážitky

S širokou nabídkou doplňků a příslušenství vám chceme poskytnout skvělé zážitky také v interiéru nového modelu SEAT Leon CUPRA. Všechny prvky jeho výbavy vám usnadní a zpříjemní cestování. Dopřejte vašemu vozu nadstandardní příslušenství, a umocněte si tak své zážitky z řízení modelu CUPRA.