PYRAMIDA Centrum s.r.o.
Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji

Leon Sportstourer

Od
524 900
Hodnocení Euro NCAP
Standard
5 let záruka
Standard
5 let záruka

Prodloužená záruka výrobce na 5 let nebo maximálně 100 000 km (Prodloužená záruka se skládá z 2leté zákonné záruky a 3leté prodloužené záruky výrobcem. Prodloužená záruka je poskytována u všech autorizovaných servisů SEAT a je v plném rozsahu záručních podmínek stanovených výrobcem.)

Stupně výbavy

Xcellence

  • 17"kola z lehkých slitin Dynamic
  • Zadní světla z LED diod
  • Zadní parkovací senzory
  • Kessy – bezklíčové odemykání
  • Media System Plus 8"

od 524 900

Konfigurátor

FR

  • 17"kola z lehkých slitin Dynamic
  • Zadní světla z LED diod
  • Sportovní multifunkční volant FR
  • SEAT Drive Profile
  • Media System Plus 8"

od 524 900

Konfigurátor

SEAT Leon Sportstourer FR Black Matt. zvýhodnění až 158 300 Kč*

Poznejte SEAT Leon Sportstourer FR ve speciální edici Black Matt s černými 18" disky z lehkých slitin a dalšími černými doplňky exteriéru, které mu dodávají unikátní sportovní charakter. Ten pocítíte i v interiéru zásluhou sportovních sedadel s čalouněním v kombinaci Alcantary® a kůže s červeným prošíváním. S edicí Black Matt navíc můžete získat zvýhodnění ve výši až 158 300 Kč!

Kombinovaná spotřeba paliva od 4,2 do 7,2 l / 100 km. Kombinované emise CO2 od 95 do 164 g/km. Akce platí pouze na skladové vozy a trvá do 31. 12. 2019 nebo do odvolání. *Uvedená cena je platná pouze s financováním od SEAT Financial Services v akci SEAT PLUS. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona c. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Detailní nabídka je k dispozici u Vašeho dealera. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní.

SEAT Leon Sportstourer

Vůz, který si poradí se vším

Rodinný život je plný vypjatých okamžiků. SEATLeon Sportstourer vám nabízí možnost vytvořit si na cestách osobní atmosféru s příjemným osvětlením interiéru. A díky bezdrátové nabíječce můžete pohodlně doplňovat energii i během náročných rodinných výletů.

Technologie

Užijte si každou vteřinu

SEAT Leon Sportstourer přichází s technologiemi, které si na cestách užijete. Novinky jako bezdrátová nabíječka, parkovací asistent nebo Lane Assist vám pomohou s každodenní jízdou tak, aby byla vždy naprosto bezchybná.

Bezpečnost

Bez starostí

Zvýšili jsme úroveň bezpečnosti použitím vyspělé techniky. Kromě jiného také asistenčními systémy jako jsou např. ochrana chodců, asistent jízdy v dopravní koloně nebo Lane Assist. Je to skutečně nejbezpečnější Leon všech dob.

Galerie

Ještě elegantnější vzhled

Vaše rodina si zaslouží cestovat ve velkolepém stylu. Velmi kvalitní chromované ozdobné prvky a elegantní povrchové úpravy dokonale završují elegantní vzhled.

Zadní světla z LED diod

Kombinace designu a vyspělé techniky

Přístrojová deska

Jedinečná ergonomie nejen pro řidiče

Prostor

Tolik prostoru. Klidně pro celou rodinu.

17" kola z lehkých slitin

Exteriér upraven do posledního detailu.

SEAT Leon Sportstourer

Vůz, který si poradí se vším

Pečujte o životní prostředí a začněte každou jízdu s vyšší účinností a nižšími emisemi díky motoru ve vašem novém voze SEAT Leon Sportstourer. S tímto motorem jdou ruku v ruce výkon, síla i šetrnost k životnímu prostředí.

Příslušenství

Slouží vašim potřebám

SEAT Leon Sportstourer je plně vybavené auto, nicméně to nemění nic na tom, že si ho můžete ještě více přizpůsobit. Vyberte si z našeho příslušenství a vystupte tak z řady! 

Další informace o modelu SEAT Leon Sportstourer?

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 byly stanoveny dle standardu WLTP a v souladu s platnými předpisy přepočteny do NEDC hodnot. Tyto hodnoty se od katalogových hodnot liší. Jsou určeny pro porovnání hodnot CO2 a spotřeby paliva mezi různými typy vozidel. Dodatečná výbava vozu a příslušenství (např. vestavené díly, jiné pneumatiky atd.) mohou měnit relevantní parametry vozidla jako hmotnost, valivý odpor a aerodynamiku a ve spojitosti s povětrnostními a dopravními podmínkami a individuálním stylem jízdy mohou ovlivnit spotřebu paliva, spotřebu elektrické energie a emise CO2 jakož i výkonnostní ukazatele vozidla. Prodejce, dovozce ani výrobce nenese žádnou odpovědnost za skutečnost, že se v budoucnu nově komunikované hodnoty mohou lišit. Dne 1. září 2018 byl starý standard NEDC (New European Driving Cycle) nahrazen novým standardem WLTP pro všechny vozy registrované jako osobní (M1). Od 1. září 2019 dojde k podobné změně i pro vozy s registrací jako nákladní (N1 / N2).