Nový SEAT Leon X-PERIENCE

Cena od

702 900

Euro-NCAP hodnocení

Konektivita

Full Link

Pohon všech kol

4Drive

Spotřeba

4,8 l / 100 km

Zavazadlový prostor

587 l
Design

Navržen k objevování

Nový SEAT Leon X-PERIENCE byl vytvořen s maximální přesností a důrazem na odolnost, variabilitu a sílu. Navíc nabízí skvělý design, který se hodí do jakéhokoliv prostředí. Zároveň se také jedná o velice prostorný vůz, který se tak hodí na jakékoliv vaše dobrodružství.

TECHNOLOGIE

Moderní průzkumník

Nechte pokročilou technologii, aby vás bavila na vašich cestách. Užijte si jednodušší život díky technologiím, kterými je nový X-PERIENCE doslova nabitý. Bezdrátová nabíječka, digitální přístrojový štít, bezklíčový přístup KESSY, 4DRIVE... To vše pro vás při vašem objevování.

Bezdrátové nabíjení
Bezklíčový přístup KESSY
4Drive
Technologie Full Link
Digitální přístrojový štít
BEZPEČNOST

Perfektní společník

Díky vymoženostem jako ochrana chodců, asistent jízdy v dopravní koloně apod. je nový SEAT Leon X-PERIENCE připraven na jakékoliv dobrodružství, zatímco vy budete naprosto v bezpečí. S X-PERIENCE můžete jet kdykoliv, kamkoliv.

Asistent pro jízdu v dopravní koloně
Ochrana chodců
Emergency Assist
Systém rozpoznávání značek
Interiér

Dostatek místa pro vaše dobrodružství

S modelem SEAT Leon X-PERIENCE získáte nekonečnou svobodu pro komfortní toulky i po vzdálených končinách. Jeho zavazadlový prostor pojme 587 litrů a v případě potřeby může být kompletním sklopením opěradel zadních sedadel zvětšen na 1470 litrů. Díky tomu budete mít vždy místo pro velká i malá dobrodružství. Na 8" displeji informačního a zábavního systému Media System Plus budete mít mimo jiné přístup k inovativnímu systému Full Link, který propojí váš chytrý telefon s vozidlem.

Příslušenství

Bez limitů

Přidejte si další vymoženosti do svého SEATu Leon X-PERIENCE a učiňte ho ještě výjimečnějším! Ať už přidáte praktická řešení převozu zavazadel nebo se více zaměříte na bezpečnost dětí, s našim příslušenstvím budete rozhodně spokojeni.

Stupně výbavy Nový SEAT Leon X-PERIENCE

Leon ST

X-PERIENCE

  • 17"kola z lehkých slitin
  • Zvýšený podvozek
  • Automatická klimatizace Climatronic
  • Media System Colour
  • Ambientní vícebarevné osvětlení interiéru

od: 696 900

Konfigurátor

Objevte více v katalogu SEAT Leon
Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji