SEAT Leon Sportstourer e-HYBRID

Chcete to nejlepší z obou světů?

Více prostoru. Delší dojezd. Nový SEAT Leon Sportstourer e-HYBRID může používat 100% elektrický pohon a v případě potřeby vypomůže spalovací motor k větší dynamice, nebo v případě, že je nutné dobít baterii.

Co je Plug-in e-HYBRID?

Elektřina. Benzín. Vyšší výkon.

Nový SEAT Leon Sportstourer e-HYBRID je více než obyčejný hybrid. Baterie se sice dobíjí automaticky, jako u většiny hybridů, ale zároveň je možné ji dobíjet přímo ze sítě, jako plug-in. To znamená, že vždy využívá primárně elektromotor, ale když potřebujete extra výkon, přivolá na pomoc benzín. K dobití jej jednoduše připojte do standardní elektrické sítě.

S touto pokročilou technologií je Leon Sportstourer e-HYBRID ideálním řešením, které přináší všechny výhody elektrického pohonu, ale zároveň výrazně prodlužuje váš dojezd. A díky 100% elektrickému pohonu pomůže ke snížení emisní zátěže.

 

Výhody e-HYBRIDU

Rozjeďte svůj den v novém

Na rozdíl od normálního elektrického nebo hybridního vozu, e-HYBRID vás nebude díky variabilitě nabíjení omezovat krátkým dojezdem. 

  • Elektrický motor používá regenerativní brzdění k prodloužení dojezdu

  • Dojezd na jedno nabití až 60 km* s nulovými CO2 emisemi

  • Využijte energii z baterie naplno znovu a znovu díky externímu dobíjení

  • Šetřete peníze při každodenním dojíždění

Elektrická síla

Jděte do toho

Výkon

Plug-in elektrický motor s výkonem 75kW pečlivě spolupracuje se zážehovým motorem 1.4 TSI, aby dohromady dosáhli výkonu 150kW. Dva motory. Jeden cíl.

Dojezd

Nový SEAT Leon Sportstourer e-HYBRID vás doveze kamkoliv budete potřebovat. Zvolte čistě elektrický pohon až do vzdálenosti 60km*, nebo přidejte benzínovou nádrž a dojedete až 800 km.

Automatické dobíjení

Díky zpomalování dojedete dál. Regenerativní brzdění umožňuje elektrickému motoru, aby vám na vašich cestách pomohl ještě víc.

Dobíjení

Celý den naplno

Připraveni na plný výkon? Doma nebo na cestách, dobíjení vašeho nového SEAT Leon Sportstourer e-HYBRID je rychlé a snadné.

  • 100% méně než 4h nabíjení z wallboxu**

  • 100% za méně než 6 hodin nabíjení z klasické domácí zásuvky**

Další informace o novém modelu SEAT Leon Sportstourer?

* Průměrný údaj o dojezdové vzdálenosti, rozsah dojezdu podle metodiky WLTP je 58-63 km

** Nabíjení trvá cca 5 h 50 min z konvenční domácí elektrické zásuvky, či 3h 40 z domácího wallboxu. Tato doba se však může měnit v závislosti na teplotě, napětí nabíjecího systému, stavu akumulátoru a používání jiných elektrických zařízení během nabíjení.