Socioekonomický dopad

Stále se pohybujeme

Od poskytování nových pracovních míst až po podporu místního průmyslu se SEAT snaží změnit svět k lepšímu. Následující informace vycházejí z údajů za finanční rok 2017.

Podporujeme podnikání

Změny jsou motorem světového pokroku

S obratem 9,5 miliardy eur není SEAT pouze lídrem v automobilovém průmyslu, ale také jednou z deseti nejvýznamnějších společností ve Španělsku.

Vytváříme pracovní místa

Jedna rodina. Jedna mise

Jako největší průmyslový zaměstnavatel vytváří SEAT více než 96 000 přímých a nepřímých pracovních míst. Protože společně můžeme dokázat cokoli.

Hnací síla ekonomiky

Úspěch začíná sdílenou vizí

Dobré investice vedou k lepší budoucnosti. SEAT má 60 % svých dodavatelů přímo ve Španělsku. Svým dodavatelským řetězcem tak podporuje ekonomické aktivity země.

Výzkum, vývoj a inovace

Posilujeme vedoucí postavení v oblasti inovací

Celková investice ve výši 962 milionů EUR do výzkumu a vývoje činí společnost SEAT čtvrtým největším investorem ve Španělsku a jedničkou mezi průmyslovými podniky.

Vyrobeno ve Španělsku

Šíříme kvalitu do celého světa

Vyrobeno ve Španělsku. Pro každého. Jako přední španělský průmyslový vývozce dosáhl SEAT svými vývozy do více než 80 zemí výnosů z prodeje více než 7 miliard eur.

Stabilita

Poctivá práce se vyplácí

V roce 2017 společnost SEAT zvýšila výrobu svých vozidel o 20,7% a tržby o 56,9% a významně přispěla k posílení domácí ekonomiky.