Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji

SEAT Ibiza

Od

312 900

Euro-NCAP hodnocení

Technologie

Full LED světlomety

Audiosystém

BeatsAudio

Konektivita

Bezdrátové dobíjení
VČETNĚ AKČNÍHO PAKETU A SE ZVÝHODNĚNÍM

SEAT IBIZA

Naplněn technologiemi, kterými doslova oslní. Full LED světlomety. Dopřeje dokonalý komfort. Adaptivní tempomat. Zajistí bezstarostnou jízdu. Front Assist. Vynikněte se sportovním stupněm výbavy FR. Nebo si dopřejte maximální elegance, stylu a pohodlí ve výbavě Xcellence. Vyberte si navíc z nabídky akčních paketů Technology dostupných pro všechny úrovně výbav. Nyní se skvělým zvýhodněním a 5letou zárukou. Je čas to pořádně rozjet.

 

Kombinovaná spotřeba paliva od 3,8 do 5,0 l / 100 km. Kombinované emise CO2 od 100 do 113 g/km. Akce trvá do 31. 5. 2019 nebo do odvolání. *Uvedená cena je platná pouze s financováním od SEAT Financial Services v akci SEAT PLUS. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Detailní nabídka je k dispozici u Vašeho dealera. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. 

DESIGN

Chcete více? Rozjeďte to!

Nový SEAT Ibiza byl stvořen k tomu, aby vám zajistil pohyb, a to vašemu tělu i duši.  Je svobodou volby, bytí a mobility. Ať se potřebujete dostat kamkoli, zapněte si přední LED světlomety a dojeďte tam stylově. Dobrodružný charakter interiéru i exteriéru je součástí standardní výbavy.

TECHNOLOGIE

Ten vytoužený den je tady

Chcete tančit, jako by se nikdo nedíval? Zvyšte hlasitost audiosystému BeatsAudio™. Máte nějaký názor? Sdílejte ho na svých sociálních sítích prostřednictvím systému Full Link. Chcete se do cíle dostat rychleji? Integrovaný navigační systém je větrem ve vašich plachtách.

Technologie Full Link
Zadní parkovací kamera
Bezklíčkový přístupový systém KESSY + tlačítko pro spuštění motoru s funkcí Heart Beat
Audiosystém BeatsAudio
BEZPEČNOST

Žádné obavy, dohlédneme na vás.

Nemusíte mít obavy. Naší prioritou je postarat se o vás. Nejmodernější bezpečnostní výbava nového modelu SEAT Ibiza proto sahá od adaptivního tempomatu ACC a systému Front Assist až po senzory únavy řidiče. Díky tomu se můžete uvolnit, obavy přenechat jiným a užívat si jízdu s tímto novým městským vozem.

Adaptivní tempomat ACC a Front Assist
Senzor únavy řidiče
LED denní svícení
Asistent rozjezdu do kopce
FR

Rychlost je vaším druhým já.

Chcete „zařadit vyšší rychlost“? Nový SEAT Ibiza FR vznikl na úžasném základě, jemuž jsme dodali ještě více atraktivity. Podívejte se například na 18“ kola z lehké slitiny, panoramatické střešní okno, dvojité koncovky výfuku a černé čalounění s kontrastním prošíváním. Připravit ke startu! Pozor! Teď!

Sportovní interiér

kontrastní prošívání volantu

Přední světlomety

Full LED

Kola Performance

až 18" kola z lehkých slitin

Nezaměnitelné detaily

logo FR

Dvojitá koncovka výfuku

podtrhuje sportovního ducha FR
PŘÍSLUŠENSTVÍ

Váš svět. Vaše cesta.

V životě jsou okamžiky, v nichž byste měli dát najevo svůj postoj. Stanovit směr. Uplatnit svůj nárok. Nový SEAT Ibiza proto přichází s rozsáhlou nabídkou příslušenství od speciálních bočních prahů až po rozmanité pestrobarevné doplňky, s nimiž můžete zazářit.

Vyberte si svůj nový vůz SEAT Ibiza

STUPNĚ VÝBAVY SEAT Ibiza

Ibiza

REFERENCE

 • 15" kola Urban
 • Front Assist
 • Klimatizace
 • Media System Colour 6,5"
 • Handsfree Bluetooth

od: 312 900

Konfigurátor

Ibiza

STYLE

 • 15" kola z lehkých slitin Enjoy
 • Kožený multifunkční volant
 • El. ovládaná zadní okna
 • Přední mlhové světlomety s integrovanou funkcí odbočovacích světel

od: 369 900

Konfigurátor

Ibiza

XCELLENCE

 • Ambientní osvětlení
 • Bezklíčkový přístupový systém Kessy
 • Tempomat
 • Parkovací senzory vzadu
 • LED denní svícení

od: 397 900

Konfigurátor

Ibiza

FR

 • 17" kola z lehkých slitin Dynamic
 • Zadní světla z LED diod
 • SEAT Drive Profile
 • Tempomat
 • Sportovní přední sedadla FR

od: 397 900

Konfigurátor

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 byly stanoveny dle standardu WLTP a v souladu s platnými předpisy přepočteny do NEDC hodnot. Tyto hodnoty se od katalogových hodnot liší. Jsou určeny pro porovnání hodnot CO2 a spotřeby paliva mezi různými typy vozidel. Dodatečná výbava vozu a příslušenství (např. vestavené díly, jiné pneumatiky atd.) mohou měnit relevantní parametry vozidla jako hmotnost, valivý odpor a aerodynamiku a ve spojitosti s povětrnostními a dopravními podmínkami a individuálním stylem jízdy mohou ovlivnit spotřebu paliva, spotřebu elektrické energie a emise CO2 jakož i výkonnostní ukazatele vozidla. Prodejce, dovozce ani výrobce nenese žádnou odpovědnost za skutečnost, že se v budoucnu nově komunikované hodnoty mohou lišit. Dne 1. září 2018 byl starý standard NEDC (New European Driving Cycle) nahrazen novým standardem WLTP pro všechny vozy registrované jako osobní (M1). Od 1. září 2019 dojde k podobné změně i pro vozy s registrací jako nákladní (N1 / N2).