SAZ - Evžen Myslivec s.r.o.
Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji

Leon

Od
419 900
Hodnocení Euro NCAP
Standard
5 let záruka
Standard
5 let záruka

Prodloužená záruka výrobce na 5 let nebo maximálně 100 000 km (Prodloužená záruka se skládá z 2leté zákonné záruky a 3leté prodloužené záruky výrobcem. Prodloužená záruka je poskytována u všech autorizovaných servisů SEAT a je v plném rozsahu záručních podmínek stanovených výrobcem.)

Stupně výbavy

Reference

 • Manuální klimatizace
 • Media System Colour 5"
 • Multifunkční volant
 • Bluetooth handsfree
 • Multikolizní brzda

od 419 900

Konfigurátor

Xcellence

 • 17"kola z lehkých slitin Dynamic
 • Zadní světla z LED diod
 • Zadní parkovací senzory
 • Kessy – bezklíčové odemykání
 • Media System Plus 8"

od 494 900

Konfigurátor

FR

 • 17"kola z lehkých slitin Dynamic
 • Zadní světla z LED diod
 • Sportovní multifunkční volant FR
 • SEAT Drive Profile
 • Media System Plus 8"

od 494 900

Konfigurátor

SEAT Leon FR Black Matt. zvýhodnění až 146 300 Kč*

Objevte SEAT Leon FR ve speciální edici Black Matt s černými 18" disky z lehkých slitin a dalšími černými doplňky exteriéru, které dodávají modelu Leon unikátní sportovní charakter. Ten pocítíte i v interiéru zásluhou sportovních sedadel s čalouněním v kombinaci alcantary a kůže s červeným prošíváním. S edicí Black Matt navíc můžete získat zvýhodnění ve výši až 146 300 Kč!

Kombinovaná spotřeba paliva od 4,2 do 6,7 l / 100 km. Kombinované emise CO2 od 109 do 152 g/km. Akce trvá do 31. 10. 2019 nebo do odvolání. *Uvedená cena je platná pouze s financováním od SEAT Financial Services v akci SEAT PLUS. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona c. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Detailní nabídka je k dispozici u Vašeho dealera. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní.

Design

Užívejte si přítomnost

Nový SEAT Leon vás přesvědčí svým moderním, charakteristickým designem. Stejně jako svým stylem stanovuje měřítka také svou výbavou. Při každé cestě si budete bezpečně užívat jízdy díky bezpečnostním funkcím, mezi něž patří funkce Front Assist pro nouzové brzdění a asistent pro stav nouze.

Technologie

Žijte chytře

Život dokáže být občas pěknou výzvou, takže jakékoliv ulehčení vám zcela jistě přijde vhod. Díky nejnovějším technologiím v SEAT Leon si vaši cestu nejen pořádně ulehčíte, ale i skvěle užijete!

Bezpečnost

Klidná mysl

Zvýšili jsme úroveň bezpečnosti použitím vyspělé techniky, která zahrnuje LED světlomety pro denní svícení, parkovací senzory se zvukovým upozorněním a zadní parkovací kameru integrovanou do informačního a zábavního systému. Dalšími systémy jako např. ochrana chodců, asistent jízdy v dopravní koloně, Lane Assist apod. se bezpečnost ještě zvyšuje. 

Design

Dynamika v každém detailu

Ikonický design, který se skloubí v jednom velkém balíčku společně s vysokou kvalitou a úžasnou ergonomií - a to jak vevnitř, tak venku.

Přístrojová deska

Jedinečná ergonomie nejen pro řidiče

Středový držák a opěrka

Komfort na prvním místě

Prahové lišty

Nepřehlédnutelný hliníkový detail

Zadní pohled

Moderní design ze všech úhlů

Výkon a efektivita

Směrem k vyšším výkonům

SEAT se stará o životní prostředí. Díky kombinaci nových úsporných motorů s nízkou úrovní emisních zplodin a nízké spotřeby se z každé vaší cesty stane potěšení i pro vaši peněženku. Nic to ovšem nemění na skvělém výkonu, který nový Leon dokáže poskytnout. Výkonný a zároveň eco-friendly.

Příslušenství

Společné vzpomínky jsou ty nejlepší.

Místo pro rodinu? Ano. Prostor pro veškerou výbavu? Ano. Už jen vybrat nějaké pořádné dobrodružství.

Další informace o modelu SEAT Leon?

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 byly stanoveny dle standardu WLTP a v souladu s platnými předpisy přepočteny do NEDC hodnot. Tyto hodnoty se od katalogových hodnot liší. Jsou určeny pro porovnání hodnot CO2 a spotřeby paliva mezi různými typy vozidel. Dodatečná výbava vozu a příslušenství (např. vestavené díly, jiné pneumatiky atd.) mohou měnit relevantní parametry vozidla jako hmotnost, valivý odpor a aerodynamiku a ve spojitosti s povětrnostními a dopravními podmínkami a individuálním stylem jízdy mohou ovlivnit spotřebu paliva, spotřebu elektrické energie a emise CO2 jakož i výkonnostní ukazatele vozidla. Prodejce, dovozce ani výrobce nenese žádnou odpovědnost za skutečnost, že se v budoucnu nově komunikované hodnoty mohou lišit. Dne 1. září 2018 byl starý standard NEDC (New European Driving Cycle) nahrazen novým standardem WLTP pro všechny vozy registrované jako osobní (M1). Od 1. září 2019 dojde k podobné změně i pro vozy s registrací jako nákladní (N1 / N2).