Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji
Naše vize

Pohybujte se vpřed. Snadno.

Vše, co ve společnosti SEAT vytváříme, čerpá inspiraci z našeho domovského města Barcelony a jeho dynamické městské kultury. Máme jeden jasný cíl: zajistit, abyste se mohli co nejsnadněji pohybovat vpřed. Chceme, abyste dokázali získávat ze svého života maximum. Proto konstruujeme a vytváříme řešení pro snadnou mobilitu.

Naše kořeny

Created in Barcelona

Pocházíme z Barcelony. Je to vzrušující místo, které posouvá hranice možného. Jsme součástí jeho struktury, zpochybňující tradice a status quo. Díky tomu můžete udělat více. Dojet dál. Být svobodní a žít život, jaký chcete žít.

Náš přístup

Budoucnost dnes

Lepší zítřek. Všichni ho chceme, ale dostat se tam znamená nalézt lepší dnešek. Není to jen o technologii, která existuje na papíře, ale o okamžitém převzetí odpovědnosti, výrobě příslušné technologie pro všechny situace, které přináší život.

NÁŠ CHARAKTER

Design. Více než krása.

Design znamená mnohem více, než jen vzhled věcí. Samozřejmě i ten je důležitý, ale design je pro nás filozofií, určující způsob, jímž pracujeme, čerpajíce z našich středomořských kořenů. Slunce, moře, město a obloha Barcelony. Plné světla, barev a nekonečné kreativity.

NÁŠ DOMOV

Casa SEAT

Budujeme nové prostory v srdci Barcelony. Casa SEAT bude místem, kde všichni mohou prožívat současnost a budoucnost snadné mobility. Místem, kde se budou setkávat místní, techničtí experti, umělci, podnikatelé a turisté. Casa SEAT bude mnohem víc než vlajkovým showroomem značky. Bude místem pro váš společenský život, objevování a učení se.